bugün

sayı ile alakası olmadığı halde bunu sayı ile bağdaştırarak nickinde sayı geçen insanların afişe edilmesine neden olan ve sırf başlık açayım insanlar doldursun sözlükte iç savaş çıksın vay be bu başlığı kim açmış densin diye başlıklar açan bu başlıklarıda bi güzel entry girerek insanları hem aşağılayan hem afişe eden burnu havada insanların içinde bulunduğu ruhsal durum.
sayılı nicklilerin ezik havasından daha iyi bir havadır.
(bkz: sözlükteki faşizm)
nickinin sonunda bir sayi göremeyip kendini farklı birşey zanneden yazarın açtığı konunun tebrik edilesi yan ürünleri. artık sözlük insanı sokakta sayılı veya sayısız nick gördü mü kendi durumuna göre dalacak.
(bkz: sonu sayıyla biten yazarlar zirvesi) *
(bkz: ankaralilari bursa da misafir etmek/#2132472) örnek bir durum daha.
(bkz: havada kan kokusu var)
(bkz: saldırın seferioğulları)
(bkz: bir üsttekinin nesini beğendik)
(bkz: şu anda ne dinliyorsun)
(bkz: doğum günü topiği)*
sayılı nick, sayısız nick boktan bir tartışmayı yaratanlara çok teşekkür ediyorum. ayrıca bu tartışmaya dahl olan her arkadaşım -ben dahil- kafası s.kilmiş insanlarınki gibi bir mantıkla hareket etmektedir. bu tür boktan tartışmaların sözlüğe inanılmaz değerler kattığı su götürmez bir gerçektir.
demek ki neymiş? andavallık, kafası bok çuvalından ibaret olma sayılı ya da sayısız nicke sahip olmayla ilgili değilmiş. iyice piç ettik el birliğiyle sözlüğü. ondan sonra utanmadan sözlüğü yüzüstü bırakıp ekşiye kaçanlara kendi üzerimize bulaşmış boklardan atıyoruz. çok hoş!... durmak yok, bok içinde yazmaya devam.
- abi bugün n'apalım da sözlük karışsın?
+ 4. neslin hamuna koyalım mı?
- yok onu yaptık, onun modası geçti.
+ sayılı nick alanları itin g.tüne sokalım...
- yok be oğlum, onu da geçen yaptık.
+ hadi bu sefer de sayısız nicklilere veriştirelim!
- tamam bak, olur o.
(bkz: sayı)
hadi nickinde sayı olmayanlar sayılı olanları dövelim dayanışması. * * * *