bugün

bunu söyleyen bunuda söyledi. (bkz: seni anneme söylücem)
devamında da topumu patlattı,pis adam denilerek biten cümle
parti geneL başkanLarı çocukLar gibi atışıyorLar nedense bu günLerde.. "anne baykaL çok mızıkçı, hep saatimi gündeme taşıyor.. oysa o saati bana sünnetimde babam takmıştı değiL mi?".. vs..

sayın baykaL da aynı.. "anne erdoğan'ın bir saati var.. 60 bin doLar.. çooook güzeL.. bana da aLsanıza.. bak erdoğan o saati bana 15 bin doLar'a satacakmış, ne oLur aLaLım.. yoksa biz fakir miyiz anne ühühühühüü"..

haberLeri izLerken hem güLüyorum hem de kime oy atayım diye düşünüyorum.. hay yarabbim..
(bkz: onu kendi haline bırakın)
konuşma adabından bihaber insan deyişi.
başbakanımızın son incisi.

ağzına sakız ettiği "cumhur"'u sadece kendisine oy verenlerin oluşturduğunu düşündüğünü bariz belli etmiş bir kişiden çıkınca pek de anormal kaçmıyor bu sözcük.

meclisteki herkesi kendi milletvekili sandı herhalde. Hani o tüm kurul toplantılarında, tüm karar haklarını genel başkanlarına bırakan, emme, basma, tulumba misali, başbakanın kaş göz hareketleriyle el kaldırıp indiren kukla, salla başı al maaşı milletvekillerinden.

hade oradan.
chp genel başkanı deniz baykalın mitinglerde verdiği söylemler üzerine rte'nin kendisi hakkındaki görüşlerini basın mensuplarına ifade etme biçimidir. elbette "ananı da al git lan burdan!" diyen bir başbakan, "o mızıkçılık yapıyo.." diyerek bizi bu kez şaşırtamamıştır, maalesef artık biz de alışmışızdır kasımpaşalı ağzına.
güncel Önemli Başlıklar