1. 1.
  Bugün başıma gelmiş hazin durum. Bana çıkmış diyor bir daha ki sefere aşağıdan alın pandemi nedeniyle gelemem buraya diye. Neyse eyvallah dedik kimlik ver diyor yok kimlik TC no mu versem olur mu dedim iyi bari hadi öyle olsun diyor. Yaşlı başlı olmasa bağıracaktım neyse dedim. Sanki bedavaya çalışıyor pislik herif. Ya Sabır ya rabbim.
  11 -3 ... kale3112
 2. 2.
  Çok da bişi olmamış. Bence biraz gevşemelisin kale. Karantina tabi hepimizi gerdi.
  3 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
 3. 3.
  (bkz: Kaygısız fargocular)
  1 ... tayber dogan
 4. 4.
  her zamanki halleridir, corona gerginliği falan yok.
  3 ... gcerman
 5. 5.
  sene 2015. internet üzerinden laptop siparişi verdim. her neyse 3 gün sonra sabah saat 10 civarı uyurken kapı çaldı. kapıyı açmamla kargocu kutuyu elime verip sinirli bir şekilde gitti. iyi ki kutuyu kafama falan fırlatmadı. ne adres kontrolu, ne kimlik no sorma ne imza hiçbir şey yok. yani bizim laptop başkasına teslim edilip güme gitsek üstlerine de almaz arkadaşlar sorumluluğu.
  1 ... bu da benim nikim husnu
 6. 6.
  Nedense hiç denk gelmemiştir.

  ilk entryde bahsedilen kargocunun zerre saygısızlık yaptığını düşünmüyorum. Evet virüs başladığından beri bazıları yukarıya çıkmıyor bizi aşağıya çağırıyor bunun nesi saygısızlık?
  kamu kurumlarında, eczanelerde ve bazı yerlerde girişe şerit çekmişler insanlar yaklaşmasın diye o zaman buna da saygısızlık diyelim ya da toplu taşıma araçlarına maskesiz binmeyeceksiniz diyorlar demi hadi bu da saygısızlık olsun. Herkesin, her şeyin bir kuralı vardır. Bulunduğumuz süreçte bunlar daha da artırıldı, doğru olan da budur zaten. Yani kem küm etmeyin. insanlara yardımcı olun. Bir paketi almak için merdiven inince ölmüyorsunuz korkmayın.
  -2 ... kara erik habbesi