bugün

bir browser hata mesajıdır. o sayfadaki yazıları sonuna kadar okuyan var mı diye merak ederim hep.

(bkz: the page cannot be displayed)
internet bağlantısı olmadığında internete girenin ya da girmek istediğiniz sitede sorun olması sebebiyle karşılaşılan görüntü. *

edit: " sayfa görüntülenemiyor " olması gereken başlık.

(bkz: kendi hatasını görebilen yazar) * * *
(bkz: sayfa goruntulenemiyor)
son bir kaç haftadır ortam butonuna bastığımda mütemadiyen karşıma çıkan yazı. sinir bozucu bir şey. zirvelerden bihaber durumda yazar kişisi... şikayetçiyim.
hangi butona basarsam çıkan sinir bozucu yazı.
başlığı okuyunca birden anlam veremediğim bir cümle. ne sayfası? ne görüntülenemiyor? yoksa sanal alem şuan benim kitap okuduğumu görüyor mu? ha ne oluyor? hayatım deşifre oldu? haaaaaaa şu internet explorer'daki olayı mı soruyonuz? heee o işte... windows kullanmayalı çok oldu beyler. linux'çuların zor hatırlayabileceği bir başlıktır.
devamında...

aradığınız sayfa şu an kullanılamıyor. web sitesi teknik sorunlar yaşıyor olabilir ya da tarayıcınızın ayarlarını değiştirmeniz gerekebilir.

lütfen bunları deneyin:

yenile düğmesini tıklatın veya daha sonra yeniden deneyin.

sayfanın adresini Adres çubuğuna girdinizse doğru yazdığınızdan emin olun.

bağlantı ayarlarınızı doğrulamak için araçlar menüsünü sonra da internet seçenekleri'ni tıklatın.bağlantılar sekmesinde ayarlar'ı tıklatın. buradaki ayarlar, yerel ağınızın (lan) yöneticisi ya da internet servis sağlayıcınız (ıss) tarafından yapılanlar ile eşleşmelidir.
ağ yönetici'niz etkinleştirdiyse microsoft windows ağınızı inceleyip ağ bağlantı ayarlarınızı otomatik olarak bulabilir.
windows'un bu ayarları arayıp bulmasını istiyorsanız,
ağ ayarlarını bul'u tıklatın
bazı siteler 128-bitlik bağlantı güvenliğini zorunlu tutmaktadır.yüklü güvenlik güç derecenizi belirlemek için önce yardım menüsünü sonra da internet explorer hakkında'yı tıklatın.
güvenli bir siteye erişmeye çalışıyorsanız güvenlik ayarlarınızın bunu desteklediğinden emin olun.araçlar menüsünü sonra da internet seçenekleri'ni tıklatın.gelişmiş sekmesinde güvenlik kısmına kayın ve ssl 2.0, ssl 3.0, tls 1.0, pct 1.0'a ilişkin ayarları değiştirin.
başka bir bağlantıyı denemek için geri düğmesini tıklatın.
son günlerde yönlendiren başlıklarda sadece ilk anda değil sürekli* karşıma çıkan yazı.
bir tür aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor şeysi. sinir olmak serbesttir, ne kadar olsanız haklısınızdır.
opera internet tarayıcısın bu aralar sloganı oldu bu, firefox a göz kırpıyorum. (bkz: opera akıllı olsun akıllı)

bir sene sonra gelen düzenleme: firefox, bambaşkaymışsın... ama opera'nın görselliğine hâlâ hastayım.
uludağ sözlüğün en önemli, en saçma, en sinir bozucu ve en düzeltilmesi gereken buglarından biri.

hayır aradığım şey bulunamadığı zaman "yok böyle bişii" diye tatlı tatlı yazsın ama "sayfa görüntülenmiyor" ne be ? engellenmiş başlıklarda da aynı sorun ile karşılaşıyorum. sevgili moderasyon lütfen buna bi çağre bulun vallaha soğuyorum billaha soğuyorum. hayır biliyorum çokta s.kinizde benim siteden soğuyup soğumamam ama benim gibi bir çok yazar aynı dertten muzdarip bunu bilin ona göre hareket edin bari ne diyim size...
ekran üzerinde göründüğünde deprasyona sebep verebilecek, her yenile dediğinizde tekrarlandığından bilgisayarı kırasanız gelen bir kez bile baştan sona okumadığım yazı. *
ttnet sayesinde kopan internetlerimiz yüzünden tarayıcıda en çok gördüğümüz sayfa.
(bkz: mahkeme kararıyla bu siteye erişim engellenmiştir)
an itibariyle "yine mi" sualini kendi kendime sormama sebep olan hadisedir.
özellikle internetle çalışan şirket programlarında acaba da kalma nedeni.
bilgileri girersiniz, ardından sayfa görüntülenemiyor başınızdan aşağı dökülür kaynar su misali.
acaba kayda aldı mı yoksa noldu deyip kara kara düşünmeye sebep.
önemli bir mail göndermek zorunda olan kişinin internete bağlanma girişiminin başarısızlıkla sonuçlandığını belirten, internet kafe aratan uyarı.
telekomun tahsil edemediği adsl ücreti nedeniyle, sizi internet erişiminden mahrum bırakmasının internet explorer a yansımasıdır.
ayrıca (bkz: ağ kablosu takılı değil)
"abi elimizden geleni yaptık, tüm imkanlarımızı seferber ettik ama olmadı, olamadı" kıvamında zaman zaman ekranda beliren özür mektubu.