bugün

yaz sıcağında alerji yapabilen lanet mi lanet yapışkanlı tutacaktır. hele ki o yaz sıcağında bir tek boyundan tutturduysanız ve aksi bi şekilde alerji yaptıysa çevreniz tarafından "ehe ühe kim yaptı len bunu" makaralarına maruz kalabilirsiniz. en iyisi hiç takmamaktır zaten saçma durur.
(bkz: şeffaf sütyen askısı)

Çok heyecanlandın ilk sen düşündün diye di mi?
Erkeklere itici gelen sutyen askisiymis. Bunu alana kadar kotondan veya pentiden suslu boncuklu askilar alin hem goruntu hos durur hem alerji yapmaz.
Bazı kabileler "görükmeyen sütyen askısı" da diyebiliyor. Şeffaf ve saydam kelimelerine alerjileri var.
Gereksiz bir materyal olup. Sutyeninde bir karizmasi var la sonlandirilir.
Kezban itemi değil de nedir? Boncuklularından hiç bahsetmiyorum bile.
Cok itici biseydir.
Sarı hale gelmeden önce çöpe atmak lazım.
Tarihin tozlu sayfalarına karışmış sütyen askısıdır.
insanin canini acitir boynunu keser denemeyin bile.
Bir zamanlar çok modaydı şimdi ise oldukça keko.
kezban itemidir.
Bu denli kızsal başlıklara entari girmem bilen bilir. (Ulan nick zaten bağırıyor neyden çekindimse) ancak kendimi Tutamıyorum şeffaf askı konusunda.

Şu hayatta bir insanı En ucuz gösteren şey budur. Bu kadar itici, bu kadar görüntü bozan başka bir ürün yok. Dünyanın en şık en kaliteli elbisesini giyip o askıyı tak bütün kalite gider. Mantığı yok abi gayet belli ne diye takarsin ki. Hele cilli arkadaşlar takınca daha bi irite oluyorum ya huy mudur tiksinti mi her ne ise nefret ediyorum gördüğüm yerde sapık gibi yanasip çiuvv diye çekip pick diye can yakasim geliyor. Böyle lanet bir şey olabilir mi ya. Sinirlerim hopluyor. Alınmasın ve piyasadan kalksın şunlar.

Bir çeşit askıdır.
varmış da yokmuş gibi, yokmuş da varmış gibi felsefik.
Karanlıkta görünmeyendir. Bi' nevi tuzaktır.
kezbanlık veya kroluk, onu bilmem de beni çok tahrik ediyo be arkadaş, özellikle böyle yanık bir ten üzerindeyse ve güzel bir vücudu bütünlüyorsa hep o askıyı ağzımla parçalamayı hayal ediyorum, tabi yazın getirdiği abazanlık da olabilir bu.
Abi takmayın nolur takmayın. Bu meretin normal renkli olanları daha az dikkat çekiyor zaten, hem daha estetik görünüyor.
moda faciyası.
kezoluğun daniskası.
Nedense bana aşırı çekici gelen, dişi kişiler için desteklediğim hede hödö.