1. 1.
  kaynak: http://www.haber7.com/gun...nu-kaciranlar-sehit-etmis

  iyi la güzel valla burdan iyi propoganda döner ha. chp nin dün çocuklarımız dedikleri, bu gün savcıyı öldürmüş bak hele sen!

  kesin koluna girip dağa doğru götüren biri vardı ya o vurmuştur ha.
  1 -3 ... koministimam
 2. 2.
  kaynağından bile asparagas olduğu belli olan haberdir.
  1 -2 ... petrauskas
 3. 3.
  doğruluğunun teyyit edildiği başka kaynakları da görmek istediğimiz haberdir.
  1 -1 ... koministimam
 4. 4.
  Katillerin neden hüseyin aygün değilde cumhuriyet başsavcısı sorusunu sormamız gereken teröristler çıkmasıdır. Elinizdeki bir milletvekili çokta ses getirecek bir eylem ama balla börekle misafir ediyorsunuz.Sonra gidip devletin savcısını öldürüyorsunuz.

  Yok teröristlerin yaptığında bir anlaşılmazlık aslında. Anlaşılmazlık hala y-chpyi atatürkün partisi , cumhuriyetin kalesi , yılmaz yıkılmaz bekçisi gören insanların nöronlarında.
  ... ceogen
 5. 5.
  Hala yakalayamayanların (pardon yakalamayanların) suçu yok, iş yine CHP'nin başına kaldı.

  Bugün Samsun'da şehit cenazesinde Suat Kılıç'ı yuhalamışlar, AKPliler o kadar pişkin ki istismar etmeyelim bazı şeyleri demişler. Bu ülkenin sonu işte bu parti olacak. Erdoğan hala Şam'da kılacağı namazların hayalinde, peşindeki sürüye koyun bile denemez artık, koyun kurtu görünce korkar, bu şaşkınlar meleyerek kurta doğru koşuyorlar bi de.
  ... asuregibisurat
 6. 6.
  olayın neredeyse aygün'ün üzerine yıkılmaya çalışılığı, yandaş, yalama, yavşak, medya organlarınca tasarlanmış haberdir.

  akşam gazetesi, habertürk, sabah, kanal 7 zaman siktirin o zaman.

  önce gideceksiniz, tayyip'in emri ile yetkilendirilerek pkk ile masaya oturan ve apo ya "sayın" diye hitap edip hürmette sınır tanımayan yandaşlarınıza soracaksınız.

  neden kimse demiyor, hakan fidan'ın sayın dediği elebaşının örgütü üslendi saldırıyı da, aygün kanadından konuya giriliyor? yapacağınız cahil kandırmacalarını sikitim emi, gidin köydeki neneye dedeye yutturun bunları.

  sonra aysun kayacı "dağda ki çoban ile benim oyum bir mi?" dediğinde caz yaparsınız. 1 torba kömüre şerefini satanların gözünü kapatığp olayın satır aralarını okumadan ınanacağı haberdir...
  1 -1 ... koministimam