1. 69.
  dhkpc adlı sözde terör örgütü kepazelerdir.
  1 ... vamosbarca
 2. 70.
  ölene şehit diyoruz. şehit bizim savcımız. bir gün bu ülkede yaşayan herkesin ihtiyacı olacak adaletin en mihenk taşı.

  öldürene teröristsin diyoruz. bu ülkeyi senelerdir bitmek tükenmek bilmeyen senaryolara karanlığa götürmeye çalıştılar. hep birlik olduk tek yürek olduk ortak acı paydasında buluştuk yenilmedik ezilmedik.

  berkin elvan'a insan diyoruz. öldü gitti yavrucak. ne işin vardı dedik. en partilisi bile olsa ak'ından; ben eminim gecenin bir yarısı, kapattığında gözlerini üzülmüştür. oh diyememiştir. nedensiz yuhalattılar çocuğu meydanlarda. hiç kimseye yakışmadı sonrasında olan olaylar. berki'in babası adam gibi konuştu dik durdu.

  şimdi bir savcı, memur suçlarıyla uğraşan bir savcı berkin Elvan'ın ölümüyle ilgili bilgileri toplayan,polis memurlarını belirleyen bir savcı; berkin bizim has yeğenimizde intikamını alacağız kafasıyla en son saldıracağı kişiyi neden rehin alır. az daha sıksa götünü savcı aklasa olayda adı geçen memurları belki biraz da olsa anlarım. bu savcının öldürülmesini onaylarım anlamına gelmesin. olayı neden gerçekleştirdiklerini anlarım. henüz savcı araştırma aşamasında ve mehmet kiraz hiç te akp tabanli bir savcı değil. bildiğin olaya yürüyor.

  herşey çok karışık tablo hiç net değil. olay sonrası internete düşen ses kayıtları var. şüphelerle dolu. bildiğin Mouse seslerini duyuyorsun. ne ara olay yerinden kayıt aldın da internete koydun.

  çok üzücü her şey çok.
  1 ... geldigimizdeotlaryemyesildi
 3. 71.
  Hükümet sadece savcıyı koruyamadığı için suçludur diyenler, Hükümeti at gözlüklerinizle izlemeyi bırakın.

  savcı mehmet kiraz ın ölümünün sorumlusu
  4 ... nickiniyerim
 4. 72.
  berkin elvan ın anası babasıdır ,
  bırakmasyadın o kargaşada sokağa cocuğunu hiç biri olmayacaktı.
  1 -3 ... freeyim
 5. 73.
  rant sürsün, saraylar kurulsun diye, 3-5 oy daha fazla alayım keyfimi sürüp paraları cukkalayım gemicikleri dizeyim diye bir toplumun nicelik olarak daha az sayıda olan milyonlarca inananı olan mezhebini her fırsatta düşmanlaştıran, ötekileştiren, milyonların önünde hakaret eden, terörist etiketi yapıştırmak için her türlü kumpasa girişen, bir parti liderine bile 'biliyorsunuz alevi o' diye saldıracak kadar haysiyetsizleşen dini imanı para olmuş siyasiler ve onların parayla kemik attıkları köpekleridir.
  -1 ... giles
 6. 74.
  savcıyı öldüren kişi söz konusudur.paylaşılan fotoğrafta baktım 9 kişisinin ifadesi alınmamış.
  3 ... darkrose
 7. 75.
  anadolu topraklarında, laik ulusal bir devlet kurulması haricinde bir barışa razı olmayıp, ümmeti parça pincik ederek sürekli bu yarayı kaşıyan ve bir huzur vermeyen, ingiltere ve avanelerinin taşeron örgütlerinden biri dhkpiç dir.
  3 ... bjk lee
 8. 76.
  sadece onu öldürenler değil, aynı zamanda devlettir. iktidarın ve adaletin de bunda sorumluluğu vardır. ancak bu sorumluluk eylemcilerin taleplerinin yerine getirilmemesinden kaynaklanmıyor. bunu beklemek fazla iyimserlik olurdu herhalde.

  şimdi anlamak için biraz devlet gibi düşünüp kendimizi egemen güçlerin yerine koyalım. (lanet olsun faşist zihniyeti bile anlamaya çalışmaya) özellikle totaliter rejimlerin en büyük amaçlarından biri eylemlere ve muhaliflerine asla boyun eğmemektir değil mi? bu tarz bir terör eyleminde, eylemcinin isteklerini karşılar ve ona istediğini verirsen, bu onlara boyun eğdiğin anlamına gelir. böyle bir boyun eğiş başka eylemleri de beraberinde getirecektir. devletin hiçbir zaman göze alamayacağı bir risk. yani, eğer devletsen, sana meydan okuyan bir grubun şartlarını kabul edemezsin. şartları sen belirlersin. devlet dediğimiz şey, varlığını sürdürebilmek ve iktidarın kaybedilmesiyle sonuçlanabilecek olan halkın gözündeki güçlü devlet kimliğinin bozulmasını engellemek adına, kendi varlığına tehdit olarak gördüğü bir grubu sindirebilmek için elinden gelen her şeyi yapar. ne pahasına olursa olsun. işte bugün devlet güçlerinin, savcının eylemciler tarafından kurban edilmesine göz yumması gibi. bugün bu nedenlerden ötürü eylemcilerin talepleri karşılanmadı. bu zaten çoğu insan gibi benim de eylemin detaylarıyla eylemcilerin taleplerini ilk gördüğüm anda kolayca kestirebildiğim bir şeydi.

  demek istediğim, devlet yapması gerekeni bu eylemden çok önce yapmalıydı. berkin elvanı vuran polisler bunca zaman içinde yargı önüne çıkarılıp yargılanmış olsalardı bu olay yaşanmayacaktı. bu adaletsizlik, savcının katlini meşrulaştırmaz elbet. ancak bazı gerçekleri de gözardı edemeyiz. devlet adaleti sağlamakla yükümlüyse sağlayacak. hele ki berkin'in öldürülmesi gibi toplumun vicdanında yara açmış olaylarda, suçluları gerektiği gibi cezalandıracak ki bazı gruplar adaleti biz sağlayacağız deyip böyle eylemlere girmesin. bu tarz olaylara hiç mahal verilmesin. yani devletin sağlayamadığı adaletin sonucu buralara kadar varıyorsa o zaman bundan devlet de sorumludur. sorumlu, berkin'i öldüreni adalet karşısına çıkarmayandır. sorumlu, "emri ben verdim" diyendir aynı zamanda.
  1 -2 ... oyledegildeboyle
 9. 77.
  öncelikle kendisi allahın izniyle şehittir. Diğer yandan, savcıyı şehit eden ve onları Destekleyenler kadar korkak, kalleş ve yavşak bir güruh daha yoktur. O kadar Korkaklar ki, olayın sorumluluğunu bile üstlenmekten korkuyorlar. ne demek savcıyı kim öldürdü. tabiki vatansız ve kansız şerefsizler öldürdü. ekmek almaya gitti yalanını kim ortaya attıysa, bu kıymetli vatan evladını da bu orospu çocukları öldürdü. bunun sağını solunu didikleyen de en adi şerefsizdir ve art niyetlidir.
  2 -1 ... saykocepkin
 10. 78.
  bu ülkedeki adalet sistemine olan inancın yok olmasına sebep olan her kimse odur ya da onlardır. alternatif tanım olarak; 12 yıldır tek başına iktidarda bulunan parti de olabilir.
  1 -1 ... konglamere lenf nodu