bugün

görsel

not: 15 az değil güzel rakam, reisi cumhurumuzun düşmanlarının sindirilmeleri adına iyi gözdağı olur. allah bereket versin.

yetmez ama evet.
Üzen haberdir. iki gram tadımız vardı onu da bozdunuz.
Açıklansınlar.
yazar nicklerinin zall tarafından açıklanması lazımdır. olası bir savcılık ifadesi durumunda ilgili yazarların savunmasını hazır edebilmesi için bu önemlidir.
Geçmiş olsun allah rahmet eylesim hepsine.
ülkede eleştiri ile hakareti birbirinden ayıramayan kitle sözlük içerisinde de mevcut. durum böyle olunca işin rengi değişiyor. hakaret etmeden düzgün üslupla eleştirmek ayrı ama burada işin suyunu çıkaran kişi çok. inşallah kötü bir durum olmaz. evet.
nerede önüne gelene saydırıp, küfredenler ?
Haklı bulduğum istek evet siz kim köpeksiniz ki sn cumhurbaşkanımıza hakaret ediyorsunuz.?
zall'ın neden endişelendiği merak konusu olan durumdur.

daha geçen yıl mart ayında milletin ip'sini sebil gibi dağıtan uludağ sözlük şimdi neden bu konuda dertli?

benim ip adresimi dağıtırken bu günleri hesap etmediniz mi efendiler?
faşizme ne kadar boyun eğersen o kadar kendi kralcıklarını yaratır.
41.33.162.98

ip adresim yukarıda

siz zahmet etmeyin

haber edin ben gelir teslim olurum.

gaz faturasını ödeyemedik.
girdilerimi ne olur ne olmaz diye kontrol etmeme neden olan durum.
burda yazdığım hiçbir entryden sorumlu değilim. hepsini zall yazmış...
Geç bile kalınmıştır. bildirenin klavyesine sağlık. birtek cumhurbaşkanı değil, hiçbir birey ( hele ki toplum içinde belli bir statüsü varsa ) aşağılanmayı, hakareti hak etmez. bunu yapanlar bilinçsiz ve aciz, yaptıkları ise iğrençtir. ayrıca bimer zaten bunun için var, ne demek kapatılsın. vakti zamanında yanımda çalışan arkadaşım dükkanımı yağmalamıştı. şikayet için karakola gittim, şikayetimi almadıkları gibi karakol komseri beni tersleyip kovmuştu. bunun üzerine bimere olayı yazdım. ertesi gün sivil polis eşliginde önce o karakola gidip komserin icabına baktılar, sonra ifademi aldılar. ertesi gün malum arkadaşa baskın yapıp eşyalarımı bana teslim ettiler.

edit: eksileyen yazarlar 15 kişinin içindekilerdir sanırım.
(bkz: benim ismimi cismimi veren top olsun)
yalandan yok bimer kapatılmalı yok c.başkanının bile haberi olmadan ilçe savcısının işi demesiyle bizim yanımızda olduğunu mu sanıyor acaba tatlı su kurnazı zall? burdaki her yazar kimin ne bok olduğunu az buçuk biliyor. onun için iyi adam rolüne bürünme sakın. çok itici oluyorsun. daha aylar önce bir ton ip adresini ellerinle servis etmedin mi de şimdi gelmişin burda maval okuyosun. ver gitsin nolacak alışıksın sen.

ayrıca değil c. başkanı sıradan bir insana bile doğrudan hakaret var ise hakaret eden kişi muhakkak surette cezalandırılmalıdır lakin eleştiri boyutunda olan söylemleri dolayısıyla birilerinin fişlenmeye çalışılması söz konusu ise allah hepinizi belasını versin.
''ben diktatör olsam bana küfürler hakaretler edemezsiniz !'' *
hassiktir..

genşler ben yokum dimi lan?

korkarım bak!
başlık altında korkudan geri vites yapıp "cımhırbışkınını hıkırıt ıtmık çık ıyıp. hıkırıtlı iliştiriyi ıyırılım" diyenleri göstermiş hadisedir. amk liboşları sizi. götünüz yemiyorsa yazmayın, yazıyorsanız arkasında durun lan.
Anasını satayım hangi cumhurbaşkanı Na bu kadar ağır küfürler ve hakaretler edilmiştir? içinizdeki öfke, kıskançlık ve eziklik zaptedilemez hale gelince basıyorsunuz küfrü. Ben bile kendi düşüncemdeki insanlarla hükümetin öz eleştirisini sizden daha iyi yapıyorum. Sizinkisi siyaset değil holiganlık.

Belli bir edep çizgisi içerisinde eleştirmedik tek kimseyi bırakmayın. Ta ki eleştirilemeyecek kadar mükemmel oluncaya dek. Çünkü onları biz seçiyoruz. Bundan dolayı da iyi olmak zorundalar. Bizim oylarımız ana sütü gibidir. Ancak küfür ve hakaret, ıftıra etmeden.
eleştiri yapılabilir ki siyasi figürlerin normalden daha fazla eleştriye tolerans gösteriyor olması da aihm kararlarında geçen bir husustur. lakin hakaret etmek suçtur ve yanlıştır.
Sevindiğim haberdir. Atatürke birisi gık dese dava açılıyor. Sayın Cumhurbaşkanı da bu ülkenin en üst düzey yöneticisidir.
Not: atatürk düşmanı birisi değilim.
Edit: üstte yazdığım notu umursamayın nasıl algılanırsa algılansın silkimde değil.
sahte kimliklerinin arkasına saklanarak atıp tutan klavye aktivistlerinin götünü tutuşturan haberdir. seyretmesi keyifli olacak.

e: ahahahah zorlarına gitmiş lan bayağı ellemeyin küçük enişteleri.
Savcının aylarca uğraşarak yorulması açısından üzücü imiş.
Ben zallın ikinci twitinden öyle anladım.
Yoksa kim takar ifade özgürlüğünü.
zall nick belirtmeyerek şahısların evinden ya da işyerlerinden yaka paça alınmasını istiyor sanırım. mesela ben varsam söyle gideyim emniyete ifademi vereyim gerekirse mahkemeye çıkayım gerekirse cezamı yatayım. mahalleye polis arabası gelip evinin önünde duruyorsa insanlar kötü düşünür ya da işyerine polis gelip bizimle emniyete kadar geleceksiniz dediği zaman hiç hoş bir görüntü olmaz. ama ben bunu kime anlatıyorum ki? nato kafa nato mermer.
adalet bir gün herkese lazım olacak. o yüzden şimdi sizinle aynı görüşten değil diye canı yananlara sevinmeyin gün gelir sizin de canınız yanarsa çığlığınızı kimse umursamaz. herkes karşısındaki insanın hayat görüşüne saygı duysun demokrasiyi geçtim medeniyet bunu gerektirir.