bugün

ciddi anlamda nın baş çekeceği listedir.

kardeşim bana ne ? niye gideyim ? ben mi savaşa girin dedim ?

Edit: arkadaşlar rahatımı bozup tatilden gelemem siktirin gidin.
(bkz: okmy)
ben degilimdir. londra' dan atlar giderim. niye cunku kaybedecek bir seyim yok, ama kazanacagim bir gururum olur bari.
Bana bir ordu versinler onlara Ortadoğu'yu metres yapayım.
kantır oynarken dombra dinleyenlerin zoruna gitmiş yazardır.

he yavrum he hidersin amcık ağızlı.
ciddi anlamda salak saçma bir başlıktır . başlığı açan türklüğünü bi gözden geçirsin.

ayrıca

(bkz: sen gelme ulan ayı)
bilal giderse, ben de giderim...
Kesinlikle gitmem. Ne için savaşıyoruz mına koyim? 3-5 ne yaptığını bilmeyenin sağlayamadığı adalet için mi savaşcaz? Bırakın bu işleri. Askerlik zorunlu vazife olmasa ona bile gitmezdim de işte...
Yaz kanka beni de. Bordo klavyeliği yapmaya gerek yok.
Bilal giderse bende giderim diyenler Bilal şerefsizse bende şerefsizim diyebilirler mi? Her türlü gidilir söz konusu vatansa gerisi teferruat...
savaşlık bir durum yok ama savaş olursa mecbur katılmak zorundasın. kimse sürükleyip savaşa götürmez nezaman kapına düşman dayanırsa savaşmak zorunda kalacaksın. çatına bombaların babasını patlattıklarında durum söz konusu.

-----------------> http://image.samanyoluhab.../2012828/259231_bomba.jpg

bu resme baktığımda termisifon aklıma geliyor. termisifondan bomba üretmişler. ----->http://www.geocities.ws/skidaddy20000/bombs.jpg
Vatan millet söz konusu değilken, sırf birilerinin hırsları için savaşa mavaşa gitmem amk, kimse kusura bakmasın. Koskoca devlet teröriste savaş açacak, pehh! Ben mi gönderdim amk çocuklarına tırlarla silah mühimmat.
Bilal gitsin banane.
videoları olan yazarlar.

ne videosu lan ahshaha ters taklayla mı tarıyodun. *
(bkz: aa bu benim lan)
Dahil olmadığım listedir. Savaş durumda yedek subaylar çağırılıyor diye biliyordum. Artık s&s gideriz. Lan birde Suriye sınırında yapmıştım ilk çağrılan biz oluruz amk.
ben gitmem. devlet benim canıma güvenip ona buna savaş açacak, ben de "vatan sağolsun." diyip gideceğim öyle mi? bana mı soruyorlar savaşa girerken?
Savaşına bağlıdır.

Ülkemi, vatandaşlarını savunacaksam her türlü giderim.

Yok onun bunun ülkesini, vatanını savunacaksam, ya da onun bunun toprağına konacaksam gitmem. Canları cehenneme dünyaya bir kez geliyorum.
Sadece ülke olarak düşünmemek lazım. Ha bak unutmadan yazayım büyük ihtimalle gitmem. Çünkü ne bu ülkede doğmayı ben seçtim ne de bu milletten olmayı. Milliyetçilik ve ırkçılık benim için hiçbir anlamı olmayan hatta anlamsız kavramlar. Nasıl senin meselen olmayan bi kavgaya girmeyeceğin gibi senin meselen olmayan bi savaşa da girmezsin. Kararını sen vermiyorsun bi kere ? Türkiye Amerika ile savaşa girse benim savaşa gitmem mi gerek ? Banane amına koyim Filipinlerde doğsaydım böyle bi zorunluluğum olmayacaktı derim. Hadi eksiler şelale
içinde bulunmadığım listedir.
Gönüllülük esası olsa neysede gerçek bi savaş olsa olağanüstü hal ilan edilse nah kaçarsın.
sike sike gideceksiniz. hapiste yatmak isteyen gitmez. hos gerek yoktur mevcut asker yeter ama gerekirse bi dk dusunmem. askerdeyken olsaydi daha bi sevkle giderdim. bir canim var kiskanacak degilim allaha seve seve yururum vatan icin.
güncel Önemli Başlıklar