1. 1.
  bugün erdoğan'ın ahlat'ta yaptırdığı eve laf edenlerin sorun bulmadığı olay.

  savaştan çıkan ülkede kendine 18 köşk yaptırmak
  4 -19 ... telefoncu ekrem
 2. 2.
  savaştan çıkan ülkede kendine 18 köşk yaptırmak
  12 -1 ... dore guido orefice
 3. 3.
  eskiden bu tür şeylerde sinirlenirdim. artık gülüp geçiyorum, ya kanı bozuk, ya osmanlı torunu (saray eşrafından). ya da cukkacı tarikat kezbanı. bunun haricinde kimse böyle bir şey paylaşamaz.
  3 -1 ... emihotspace
 4. 4.
  (bkz: citation needed)

  söz konusu evlerin yeni yaptırılmadığını ve var olan evlerin kendisine yönlendirildiğini bilmeyen eşhastan gelebilecek feveran. ha, o yönüyle konu ayrıca ele alınabilir ayrı ama bilmeden etmeden sallamayalım lütfen.
  2 ... usualsuspects
 5. 5.
  Misafir kaldığı evlerdir.
  Özellikle yapılmadı yani.
  Velevki özellikle yapılsın. Koskoca ülkeyi kurup yedi duvele kafa tutan buyük lidere az bile.

  Ha gunumuzde devasa saray yazlık kösk yaptıranların millete zerre kadar faydası olmadığı gibi halkin arasina kin nifak ve düşmanlık ekmekten başka birsey yapmiyor.
  Yazıklar olsun.
  3 ... atlant isten gelenadam
 6. 6.
  adamla sormazlar mı imparatorluğu bu duruma kim soktu? yapılan şatafatlı sarayların ve imparatorluğun borçlarını kim ödedi diye? en son teknolojiye sahip ağızları salya sümük bu topraklara giren işgal güçlerini kim püskürttü diye. sorulur ve sorulacaktır az kaldı.
  ... emihotspace
 7. 7.
  Kaldığı evleri devletin kasasından çaldığı paralarla yapılmış gibi göstermek için ancak dalyarak kafalı olmak gerekir. Bravo, alkış.

  Devlet kasasından binlerce insana maaş bağlayana da bir yorum yaparsanız aydınlanmış oluruz sayın dalyarak.
  1 ... thelma
 8. 8.
  yok öyle bişey kardeşim, demirören grubuina geçmiş hürriyet kağıt parçası uzujn´u haklı göstermek için yalan haber üretmiş.

  istanbul´da yok mesela. ankara´da yok, çankaya köşkü vardı o kadar, bursa´da izmir´de eskişehir´de yok. adana´da da yok, o resim yalan resim.

  paşa´nın kaldığı yerler belli, umumi yerler, ya da dolmabahçe sarayında kalmış, ankara´ya gittiğinde de belli otellerde kalmış. istanbul´da hasta olmamışken pera palas otelinde parasını kendi cebinden vererek kalmış. o otelin restoran´ında bi tabak yemekle bi kadeh rakı icermiş.

  yani sonuçta akgötler atm memurluklarını kaybetcekler diye paniğe kapıldılar demek ki. kapılsınlar, kaybetcekler çünkü.

  yalan ve uydurma bişey bu. atatürk bütün mal varlığını hazineye bağışlamış bir adam, bu ziktigiminin akgötler neden bahsediyolar böyle?...
  2 ... paganviodio
 9. 9.
  Gerizekalı beyanaatı. O evlere bir kere gidip gören heekes bilir ki, o evler o zamanın şehrin, köyün ileri gelenlerinin evlerdirid. Hatta eşyalsr bile sağdan soldan başka ailelerren o evler verilmiştir çoğu yerde. Kimsenin ev mev yaptırdığı yok.
  Hayır bi bok atacaksınız önce bi araştırın amk.
  1 ... sevgilim ben manyak oldum