1. 1.
  türkiye'nin yeni osmanlıcı islamcı gençlerinin isteği. ben de görmedim kabul edelim, ama kuzenim bosna'ya gitmişti 90ların başında. anlattıklarına bakarsak, savaş o kadar kahramanca bir şey değil, özenilecek bir şey değil, özellikle kendi savaşın değilse, çığırtkanlığı yapmanın vereceği hasarı karşılayabileceği bir şey değil.
  -1 ... panzerkampf
 2. 2.
  daha kıçı bezden yeni kurtulmuş tiplerdir . göndersen gitmezler ama ordu savaşsın orduda ki askerler makine mi allahsızlar , sizin iki kuruşluk prestijiniz artacak diye onca masumu birbirine vurdurmak hangi dinde var ?
  1 ... bayanego
 3. 3.
  kesinlikle basit bir şey değildir. türkiye suriyeye girsin diyolar, o bataklığa girersek kolay kolay çıkamayız. allah korusun.
  ... whitelionarda
 4. 4.
  Adicedir. Bunlar çocukken bordo bereli olmak ister, ergenlikte biz herkesi yenerizz kafasıyla yaşar, kocaman adam olunca da oraya buraya saldıralım diye devam ederler.
  ... lan senin de nickinin de amk
 5. 5.
  göt kıllarının heyecanı. kantır sanıyor aklını siktiğim.
  1 -1 ... cartoon pierre
 6. 6.
  Hayatinda hic evinin onunde bomba patlamamis, ustunden silah mermileri, roketatarlar gecmemis, gozunun onunde yakinlari vurulmamis, katliamlar gormemis, beyin kullanma ve his yoksunu insanlarin istemidir. Dini, dili, rengi ne olursa olsun akil ve merhamet sahibi hic bir insan durduk yerde savas istemez. Muslumanlik savas dini degildir. Ancak kendilerine bu zulumler yapildikca, savas acildikca kendilerini savunmak da haklaridir. Eger dine bir saldiri olursa en sert bicimde cevabi verilmelidir.
  2 ... karskasari
 7. 7.
  Cahilliğe bulanmış kişi söylemi hiçbir aklı Selim insan savaş istemez.
  Günümüzde yetişen nesil kendi fikirlerinin arkasında duramıyor daha acısı onların fikirleri bile olmuyor çünkü onun yerine birileri düşünüyor ve internet üzerinden sadece bu fikire katılmak yahut katılmamak şeklinde gruplar oluşuyor.
  ... kavanozdaki fedai