bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  en karaktersiz ve çelişkili duyguların insanıdır. aynı insan nedense bugün vatanın bekçisi olduğunu iddia eder, sonra da savaş ya da içsavaş çıkarsa bu ülkeyi terk ederim, der.
  3 -2 ... cinereo lupus
 2. 2.
  ülkemizi abd karıştırsın bende savaşarak abdye mi hizmet edeyim diyen akıllı gençtir. eğer iç savaş olursa kimin kimi ne için öldürdüğü bilinmediği bir savaşta kaçmak en akıllıca yoldur. ama ülkemizi tehdit eden pkk ile savaşmayan barış yapan sağcıdan iyidir.

  (bkz: bok yoluna gitmek)
  1 -3 ... melih06
 3. 3.
  solculara atılan bir iftiradır onlarda en az milliyetçiler kadar sever ülkelerini fakat savaşları sevmez siyasetçilerin çıkarları uğruna girilen savaşlarda masum insanlarının kullanılmasını istemez.
  2 -2 ... hzengels
 4. 4.
  Savaşı çıkarmaya çalışan sağcılar ve yandaşları(amerika yalakaları) düşüncelerini " neden ben gidiyorum savaşa çıkaran gitsin" diyişleri gerçek olma özelliği taşır.
  1 -1 ... yazar57
 5. 5.
  Benim bu solcu. Yanıma sevabına 4 tane sözlük çıtırını da alarak maldivlere gideceğim özel jetimi hazırlattırıyorum.

  Kızlar bir adet yüz bir adet ayak fotoğrafı bir adet de bikinili fotoğrafla başvurabilirsiniz.
  1 ... en asil duygularin insani
 6. 6.
  tayyip için savaşmam diyen solcudur,sözünde mantık vardır ama gerçekleri anlatırsak savaş durumunda solcuların da desteğiyle kazanırız ondan sonra da rte yi düşürürüz.
  ... alwayssay severussnape
 7. 7.
  bi helikopter düşürünce, savaş yapmayın korkuyorum yaa, diye ağlayan solcuları gördükten sonra inanıyorum bu duruma.
  2 -1 ... turkce karakter nerde olum
 8. 8.
  (bkz: Sermet Çağan)'ın (bkz: Ayak bacak fabrikası) oyunundaki öküz oyun kişisinin durumudur. Onunda söylediği gibi öküzz gibi yaşayabileceği bir ülkeye gitme derdine düşendir.
  ... surgunbulutlar
 9. 9.
  siyasi çıkarlar için kendini feda etmeyen güzel insanlardır.
  -1 ... ballihardal
 10. 10.
  1. recep tayyip erdoğan yalnız değil arkası çok sağlam evel allah . milletin iradesinin sevgisini kazanmış ve hergün dualarını alan bir insandır kendi ananemden biliyorum o çıktımı başlıyor allah dua etmeye .

  2. ananeme herkesden daha çok güveniyorum kendisi savaş zamanlarınıda görmüş geçirmiştir her türlü sıkıntıyı çekmiştir .

  3. ne idüğü belirsiz nikden ibaret kişilere asla inanmamak gerekiyor şundan dolayı hemen izah edeyim .

  ne idüğü belli değil yani kafirmidir münafıkmıdır din düşmanımıdır karımıdır erkekmidir adı sanı nedir bölücümüdür komunistmidir anarşistmidir nedir hiç birşey ortada yok ama yazıları ortada .

  tabiki ananem benden daha çok görmüş geçirmiştir ve benden iyi bilir artı bu yaşıma kadar gördüklerim duyduklarım yaşadıklarım ananemi hep haklı çıkardı inancı olsun fikirleri olsun yaşam tarzı olsun .

  ben buna bakarım .

  burası çok kaygan bir zemin akıllı olmak lazım ben inanıyorum ki türk milleti zekidir ve çalışkandır bunların üstesinden gelecektir evel allah .

  ananeme sordum oda evel allah dedi . kötünün gülüşü çoktur bu dünyada ama her madalyonun bir arka yüzü olduğu gibi bu işlerinde bir arka yüzü var biz o günlerin bekleyicisiyiz sabırla bekliyoruz .

  asla sabırsızlıkla değil . sabırsızlık düşmana yakışır .
  ... tiamat
kapat