1. 1.
  ne yazacağımı bilemediğim, aslında çok iyi bilip de yazamadığım olaydır. insanın kendisini bilmemesine verilmiş iyi bir örnektir. herşeyi yapabilirim zannedip eline bir de televizyon gibi bir gücü geçirdikten sonra katil de olunabileceğinin göstergesidir. bu olay kendinden başka hiç bir canlıyı önemsememekten başka birşey değildir.

  en korkuncu da mazlumun her zaman yanında geçinen savaş ay'ın masaya koyduğu tavşanın ölü olduğunu anlamasından sonra panikle zavallı hayvanı tekrar şapkann içine tıkmasıdır.

  kedi bile pisliğini daha ustalıkla örtüyor...

  savas ayin hayatini kaybetmis hayvanı sapkaya geri koyduktan sonra yalandan sevmesi ve oksaması ile bir çok kisinin kendisine karsi beslediği nefreti hakli cikarttiği (hakli çikartmanın yanında daha da yukarilara çikarttiği) son rezillik.

  --spoiler--
  savas ay elini yanan şapkaya sokar, sapkayi bir süre kurcalayarak zavalli tavsani arar ve olaylar gelişir...
  --spoiler--

  http://youtube.com/watch?v=VDN2jqpCtMM+
  4 -1 ... anarion
 2. 2.
  hüsranla sonuçlanan deneme.
  -1 ... dabaddah
 3. 3.
  zavallı hayvanın korkudan altına yaptığını farkedince, ani bir şekilde öldüğünü düşünmeme yol açmış olay. savaş ay artık çıkmasın sokağa filan. hatta o gitsin evinde otursun, bulmaca çözsün. program yapmasın, para kişiliğinin önüne geçmiş.
  1 ... kutupsal form
 4. 4.
  (bkz: savas ay'ı aya gonderelim bir daha da yuzunu gormeyelim kampanyası)
  ... mustasem
 5. 5.
  (bkz: ya ben lan neyse bisey demiyorum)**
  1 -1 ... tifosi
 6. 6.
  (bkz: rezalet)
  ... agena
 7. 7.
  vicdan mastürbasyonunun en aşşağılığına alet olmuş gösteri. insanların vicdanlarını rahatlatmak için saçma sapan konularda ahkam kesmesine alışığım da bu kadar korkakça bir vicdan mastürbasyonu da ilk defa görüyorum. tüü be. bu kadar mı korkakmış be bunlar?
  -4 ... laz pacino
 8. 8.
  dünya'nın en salakça sihirbazlık gösterisi.
  gerçi neyi becerebilmiş ki sayın savaşım ayım, bunu becerebilsin...

  bak serayım severime, ne güzel gösteriyor yine göğüslerini. herkes becerebildiği işi yapmalı arkadaş.
  4 ... bahdeniz
 9. 9.
  sevmediğim başlık. s**indirik bir vicdan mastürbasyonu diyebilirim. aynen şey gibi "bu amerikalılar var ya çok pis, hepsi katil, çocuk öldürüyorlar. abi bize iki cola getirsene" gibi bir şey. madem o kadar rahatsız oldun gider savaş ay'a telefon açarsın. Ulan i**e evladı sen kim olduğunu sanıyorsun dersin. yapamıyor musun kırarsın k*çını oturursun yerine, artistliğin lüzumu yok. etrafa "bakın ben ne kadar da duyarlı bir insanım, her şeye tepkimi veririr ve sonra rahat rahat uyurum" mesajı vermeye hiç gerek yok. evet bu yüzden sevmiyorum. ölen çocuklar için "ay çok yazııık, hiç sevmiyorum" deyip de ossura ossura uyuyorsan ben seni sevmiyorum işte.
  1 -6 ... laz pacino
 10. 10.
  tavşan mevzuu çok abartılmamalı aslında*. yani savaş ay dediğin adam ölü tavşanı canlandırsa yine de medya maymunudur yine de hıyarağasının tekidir.* *
  bunu ben demiyorum bak kanıtlı onaylı belgeli bu:
  http://www.milliyet.com.t...06/11/16/son/sonyas22.asp
  1 ... osiris