1. 1.
    akli dengesinin yerinde olduğuna şüphe ederim. 1. ve 2. dünya savaşlarındaki teknoloji ile milyonlarca insan ölmüşse şimdiki imkanlarla kat ve kat insan ölecek. sanma ki onlar savaşacak biz izlicez. tanıdığın her insan ölebilir, etik ahlak değişebilir. sen ise " çıksında az eğlenek" kafası ile git. düşman , aileni kurşundan geçirirken sende gül bakiyim .

Edit: Yunanistan , Irak vs boktan ülkelerle savaşmıyoruz. Bahsettiğimiz şey iki bloktan oluşacak ve süper güçlerin aralarında birbiri sindireceği bir savaş olacak. Bildiğiniz her şey günlük yaşamınız gibi değişecek. Türkiye gibi ithalat ile geçinen bir ülkenin mal alamayacağında yaşayacağı zorluğu hayal edebiliyor musunuz ?
    4 -1 ... mumbarsever01
  2. 2.
    Bunlardan biri benim. Savaşmayı seviyorum, ressamın resim yapması, şarkıcının şarkısını söylemesi gibi doğal bir şey benim için.

Devlet bana bunun için para ödüyor.
    -2 ... konglamere lenf nodu
  3. 3.
    savaş karşıtı değilim, barış yanlısıyım. aslında bu fikre daha da bağlanmamı sağlayan bir kitap var. herkese de tavsiye ederim. https://i.gr-assets.com/i...60._UY630_SR1200,630_.jpg
    1 ... potluvese
  4. 4.
    Samsun'da yaşadığım için büyük ihtimalle, Suriye'ye giden rus uçakları üzerimden geçerdi. bana da heyecan olurdu. (ciddi değilim)
    ... efendi hitler
  5. 5.
    Savaş Türk ün düğünüdür gibi saçma sapan cümleler kuran bordo klavyeliler. Başkası değil.
    3 -1 ... we did it
  6. 6.
    Güçsüz ülkeleri sömüren güçlü ülkelerin kendi aralarında savaşmalarını isterdim açıkçası ama o işler öyle olmuyor.
    ... cold man
  7. 7.
    Savaşın ne olduğunu bilmeyen yazardır.
    Tarihte benzer örneklerini okuyup öğrenmeli ve tekrar düşünmelidir.
    ... hardcase
  8. 8.
    Kulağının dibinde iki üç tane g3 mermisi patlasa vazgececektir.
    2 ... burayabakarlar
  9. 9.
    Ressamın resim çizmesi, şarkıcının şarkı söylemesi gibi doğal bir şeymiş. Salağa bak sanki sapanla çocuk çetesi savaşı yapılacak.

Hayatında havan topunun sesini duymamış ibneler ne de güzel yazıyor öyle. Oğlum savaş lan savaş. insan doğasına tamamen aykırı bir kere. Nasıl doğal bir şey olabilir senin için? Gözünün önünde çoluğuna çocuğuna, kardeşine, annene tecavüz ederlerken de dersin savaş benim için doğal bir şey diye.

Aq ergeni seni. Sanrırsın bana rütbeli subay da komuta çadırından savaş yönetecek. En iyi ihtimalle nereden geldiğini bilmediğin bir kurşunla keklik gibi öleceksin. Sokuk.
    4 ... raid e kafa atan ana yuregi
  10. 10.
    Savaş istiyor ama bunu cephe savaşı olarak görüyorsa aklından şüphe edeceğim yazardır. Çünkü bu bir nükleer savaş olacaktır. Kimse konveksiyonel savaşla uğraşmaz.
    3 ... kale3112