bugün

Hesaba göre hattori hanzo kılıcı ve meyve bıçağı arasında kıymeti değişir.
5. nesil
414 karma değeri
moderasyonla arası limoni
sözlük hesabı satılıktır. *
1 lira değerindeki hesaptır.
yazarlığım temizdir. akarı kokarı yoktur. ilgilenenler mesaj atsın fiyat mesajlarda netleşir.
para etmeyendir.
isteyene beleşe veririm.
satana "üste kaç para veriyon" dedirtir.
para ederde yanlış yerde satıyosun.
fiyati soran arkadas uludag'da caylak sirasi falan oldugunu saniyor herhalde. baska aciklamasi olamaz.
para etmeyen hesaptir.

edit: birden fazlaymis bu adamlar. neyse ki bir adam uyarmis hemen.
150 lira gibi uygun bir fiyata sattigim hesaptir. belli oradan popisi vardir.

ciddi dusunenler mesaj atabilir.

ciddi derken izdivacima talip olmaya calismayin. cemkiririm.
kendi hesabımı 1000 dolara satıyorum. alıcılar öm.
gerçekleşirse satın alan kişinin

"boğaz köprüsünü satın alan adam" dan sonraki

en saçma sapan alış verişi yapmış olacağı ticari fikirdir.
Kimse on birinci nesil kojiro hyuga almak istemeyeceği için amaçsız çağrı.
Satmak isteyen varsa alırım hesaplarıdır.
''elden'' teslim diyenlere inanmayın.
10 tane sakızdır.

o değil de 10bin küsür entryli 5000 küsür ulupuanlı 1.nesil hesap satılır.
uludağ sözlük hesabını tam satacakken mod'lar tarafından engellenendim. biz ettik sen etme, bizi bırakıp gitme diyip sildiler entry'mi. halbuse ekşi sözlük hesabını satsan hiç silmezler. burdan ne anlıyoruz? uludağ sözlük hesabı hiç bir şekilde bir başkasına devredilemez, satılamaz, kiralanamaz, belirli bir süreliğine kullandırılamaz.

yine de ilgilenenler bana müracaat edebilir. benim hesabımı almak için kime müracaat edeceksiniz zaten. bakın burda şaşırtma yaptım, hemen de yediniz.

daha önce hiç çaylak olmamış, polemiğe girilmemiş, içinde sigara içilmemiş, kız atılmamış* sonra da tutulmamış, dördüncü nesil hesabımı satıyorum.

ilgilenenlerin bana özel mesaj atması gerekiyor.

ikinci şaşırtma da bu. yani sözlük hesabımı uludağ sözlükte yazar olmamış birine satmayacağım. nasıl fikir? çünkü bu ortamı solumamış birinin sözlük hesabımın kıymetini bilmeyeceğini adım gibi biliyorum. maksat yabancıya gitmesin.

sözlük hesabımı alana şimdiden hayırlı olsun der, ekşi sözlük hesabını satan arkadaşlara de selam ederim.
Üzerine para verilirse düşürebileceğim olay. Pazarlığa açığım.
5 para etmeyecek hesaptır para verilr mi lan buraya 2 günde yazar oluyon zaten hahahhaaa..
uygun fiyata bırakılır. evet.
bir dondurmaya bırakırım.
5 tlye satilir.
KARMAŞI TAŞAK OLAN HESAPTIR. * *
(bkz: twitter) nickli hesabım satılıktır. ilgilenenler pm gönderebilir.

gündemi belirleyen platform: twitter.

siz de bu karizmetik nicke sahip olabilirsiniz. kısa bir süreliğine 250 tl'ye düşen bu fiyatı kaçırmayın.

not: liste fiyatı 789.90 TLdir.

edit: talep çok yetişemiyorum. dalga geçenlere kapak olsun.
satılan hesaptır. havale işlemi tamamlandığında ekran capsi atacağım. ahahah ezikler, insan giib bi nick alın da benim gibi köşeyi dönün.
herkesin hayatina karisan adam nickli hesabım satılıktır.

hesap özellikleri:

8. nesil.
2330 karma puanı.
5470 ulu puan
365 takipçi
6215 entry
769 başlık

hesap kazasız ve hatasızdır. 4 yıllık hesap olduğundan 3 4 kez lokal çaylaklıklar geçirmiştir. 37 entryli nick altına sahiptir. kesinlikle bir düşmanı yoktur. isterseniz öm açıktır sorgulayabilirsiniz. fiyatta pazarlık payı vardır. lütfen sadece ciddi alıcılar irtibata geçsin.