bugün

bi çay simit ısmarlarım.

yarrak gördüğüm yerde ki bir üyeliğe 400 lira verirsem akşama evin yolunu bulamam ben.
(Bkz: niğde-ankara otoyolu) aynı özelliklerde bedavası varken para talep edilen hesaptır.
Sözlüğü bıraktığım için hesabımı satıyorum
Hesapta toplam 32 Bin entry girilmiştir çoğu bilgi içerikli entrylerden oluşuyor alacaklar dm den yazsın hesap 400 TL.
Pazarlık olur.
Benim hesabım 5000 dolara satılıktır. Hesapta nudeler mevcut ve mesaj attığınız kızlar hemen nude atıyor. Ya da vazgeçtim satmıyorum.
bana verebilirsin manyak yani hesabı şüphesiz..
ben de satıyorum. 200 lira para da veririm isteyene...
0.05 btc. Muhayyer, yürüyeni sağlam. Alıcısına hayırlı olsun.
geyik yapıyor zannettim ama yazar hesabını cidden satışa çıkarmış. 400 lira...

ama 400 lirayı sen vereceksin hesabı alana değil mi? yoksa komik olur...
400,00. Tl ücret girmiş zuagahah. Nerde enflasyonla mücadele.
Hesabım satılıktır arkadaşlar çok emek harcadım hesaba 32 Bin entry girilmiştir entrylerin çoğu bilgi içeriklidir.

Hesabı bu sitede satıyorum https://www.itemsatis.com...ozluk-hesabi-1778202.html
12. Nesil , ilk sahibinden. Erkek sinek dahi mesaj atmamış , hiçbir kavgaya karışmamış sicili tertemiz ve herkes tarafından sevilen sayılan saygın olan hesabımı satıyorum. Birgün derim belki.
10. Nesil var olmaz mı manyak yapıştırmışım zamanında siyasi entry de yok ne biçimmmm
öyle oluyor mu ya? 3-4 sene sabredeyim ben de o zaman .. belki müşterisi çıkar hesabın.
6. Nesil
Karması yüksek
Takipçisi bol
Kız mı erkek mi belli değil.
Pazarlık payı var
3500 TL.
Benim hesap paha biçilemez olduğundan satamam sorry.
Ben satabilirim. Bütün erkekler donuzda olup çıtır hatunların hepsiyle muhabbet halinde bir hesap. Ölücüler yazmasın.
boyle dusuyorsa bende satayım. nezih entrylerle dolu bir profil. uygun fiyat. iq şartı aranmaktadir.
30 lira vereyim sesini çıkarma al parayı arkana bakma.
evet arkadaşlar, eğer teklifimi kabul ederseniz hesabımı almak isteyenlere 340 lira verebilirim...
silik yemek isteyen insanın ilanıdır.
ulunnun marka olmuş 10 hesabından birinin satılması olayıdır. 8 yıla dayanan emek var alan kişi yazmasa bile böyle bi nikin elinde olması ona karizma sağlayacaktır. satış fiyatım 8 bin tl dir. lütfen ciddi alıcı olanlar mesaj atsın.
Eksi karmalı hesaplar Hacizlidir amk. iteleyecek adam arıyorlar resmen.
10 bine bırakırım .
Takipçisi fazla olan ve kaliteli entry'lere sahip hesapların iyi piyasası olması durumudur.
Mesela ben 7-8 bin liradan aşağı vermem.
şöyle temizinden birinci nesil hesap satan varsa yeşillendirsin.
güncel Önemli Başlıklar