bugün

bir beşiktaşlı olarak duymaktan çok rahatsız olduğum numaralı tribün sloganı. beşiktaşlı olunmaz beşiktaşlı doğulur felsefesine tamamen aykırı bu sloganın başkan adaylarının eyyamcıları tarafından yapıldığı aşikardır. gün birlik günüdür. hiç bir beşiktaşlı satılmış olamaz denerek cevaplanan iddiadır.
sevgi bi ton para vermek değil alın teri dökmektir dediğim durum.
(bkz: adamdan sayılmayan tribün sloganları)
tribünle az çok haşır neşir olmuş insanların tezahüratın nedeni hakkında çok net fikir sahibi olduğu slogan. her yıl bin adet bedava kombine alan ve bunların bir kısmını satarak ciddi gelir elde eden çarşı grubunun geçmiş yıllarda kendilerine ayrılan bölümün loca yapılmasına karşılık stadta bağıranları da susturma girişimini unutmamış olanlar için daha da manidardır. trabzonspor'da özkan sümer bu tip insanları kökten temizlemiş, galatasaray büyük oranda desteği çekmiş, fenerbahçe üzerine gelen toplum baskısı nedeniyle genç fenerbahçelilerden tamamen desteğini çekmiş ancak beşiktaş çarşı'dan desteğini(!) çek(e)memiştir, kabul etmek zor ancak ismi bilinen tüm taraftar grupları kulübün sırtından geçinen ipsiz sapsız adamların elindedir. çarşı'nın beşiktaş taraftarını temsil etme noktasında ciddi bir tabanı olsa da kafadaki adamlar ne yazık ki bu profildedir, içki ve uyuşturucu oranları şaşırtıcı derecede yüksek olmakla birlikte başkan'ın dahi tırstığı adamlardır, o nedenle sivasın beşiktaşı yenmesi, denizli'nin fenerbahçe ile berabere kalması, antalya'nın avni aker'den 1 puan çıkarmasına şaşırmıyorum, böyle başa böyle tarak.

spor medyasına, tribünlere, yöneticilere bakarak türk futbolunun bulunduğu noktayı görebiliriz, eğer yeterince derine bakmayı biliyorsak.

edit: çarşı bana da karşı, bunu da öğrenmiş oldum. *
gerçek beşiktaş taraftarı olan çarşı grubuna yapılan büyük bir hakarettir. bunu söyleyenler acaba başkalarından para alarak mı böyle bir saldırıya geçmiştir?

beşiktaş taraftarı istikrar istemektedir. yönetim zaten hakkı değilse, önümüzdeki yıl başında yapılacak seçimle kaybedecektir. şimdiden yönetimi göndermeye çalışmak, önemli bir viraj öncesi insanların moralini bozmanın kime faydası vardır?
demirören'in serdar bilgiliyi başkanlıktan indirmek için çarşı gurubunu kullandığı hatrılanırsa, şaşılmayacak tanımlamadır. çarşı gurubu yönetim tarafından manüple edilmiştir.çarşı hariç tüm taraftar farklı düşünüyorsa, haklı olarak soru işaretleri doğmaktadır.
çarşının del bosque ve rıza çalımbayda, "ahmet dursun seba gitsin" sloganlarında aynı istikrarı savunmamasının ancak şimdi istikrar istiyoruz biz gibi saçma bir bahanenin arkasına sığınıp çıkar peşinde olmalarının ardından ortaya atılan söylem.
çarşıda dükkan bulamayanların serzenişidir.
güncel Önemli Başlıklar