1. 1.
    cogalan satranc ile basliklarin akla getirdigi ilk suphe. ben akilliyim, satranc gibi akilli konularla ilgileniyorum. Bu sozlukte benden iyisini mi bulcan, gibi bir hava yaratilmak istenmekte, sozlukten bir hatun yapilmak istenmektedir. Yoksa yazarin satranc ile yatip kalktigina, satranci cok sevdigine pek inanilmamistir.
    ... gedikpasa
  2. 2.
    (bkz: sozlukten hala bir manita yapamamis tip)
    ... gedikpasa
  3. 3.
    20 yillik satranç oyuncusuyum daha bu yolla bi Kiz ayarlayamadim.
    3 ... baynobody
  4. 4.
    Olmayacak iştir bence.Satranç kadınların en az anladığı bir şey.Ayarlanacak kız Polgar olursa belki.
    2 ... yezeer
  5. 5.
    son senelerde ara vermek zorunda kalsamda turnuva kaçırmayan biriyim.herhalde satrançtan bihaber eziklerin yapmaya çalıştığı yöntemdir.
    -1 ... duyanadam
  6. 6.
    açılın işin mühendisi geldi tipi. *
    bir iki oyun kasıtlı olarak hatuna yenilin, ardından hem oyunda hem de eline verin.

denedim %100 onaylı çalışıyor.
    4 -2 ... asosyal muhendis
  7. 7.
    Deneme sürüşü.

Varsa bilen oynayak. Şart değil dişi olmanız. Hermafrodit de olabilirsiniz, yeter ki keyifli bir oyun olsun.
    ... acta non verba
  8. 8.
    Stefan zweig.
    3 ... once upon a time in cizre
  9. 9.
    Birbirini tanımaya çalışmak, muhabbet açmak gibi tanımlar yerini kız düşürmek, manita yapmak, yürümek gibi bomboş tanımlara bıraktığından beri şu flört olayları midemi bulandırıyor.
    4 ... hiraeth
  10. 10.
    Gel kardeş. Matına mat, şahına şah. Şaka şaka. Bu işlerin iddiası olmaz. En son 9 yaşında çocuğa yenildim.
    ... cikolatalidonut