bugün

hatalı düşünen kişilermiş. bir de bakire kız kesiyorlarmış.
deccalı getirmek için aslan veya kaplan keseceklerdir.
içindeki şiddeti kimseyi rahatsız etmeden dışarı vurmak deyip bakire kız kesmekten bahseden mallardan daha gerizekalı değillerdir. enerji menerji sakat işler bunlar. çok enerjiye ihtiyaç varsa götünüze nükleer santral sokun. yada hazır fukişima da açığa çıkmış fazla enerji mevcut. siktirin gidin biraz radyasyona maruz kalın.
bir grup sadist manyağın bir araya gelerek başkaları yetmez lan kendimize de zarar verelim düşüncesiyle mazoşit bir tavra da bürünerek insanlıktan çıkmaları halidir.
şakirtten farkı olmayan adamlardır bu satolar da. mallar. kazığı tersten yemişler hepsi bu. sadece gökyüzü, sadece sevgiiii, hepsi bu...
(bkz: kedi kesen aptal satanistler)
neymiş efendim "allahın varlığını inkar etmek yokmuş ama isyan etmek varmış" yani teröristlerle, anarşistlerle aynı kafa yapısındaymış arkadaşlar, e bu ozaman satanistlik olmuyorki sadomazoşistlik oluyor, allah var diyorsun ama genede ona düşman oluyorsun, "ben elimi tuttum çakmak ateşine dayanabiliyorum" diyorsun yani, cehennemdeki azaba razısın yani, hemde cehennemde 1 000 000 yıl kaldıktan sonra bile sona bir adım yaklaşmış olmayacağın halde öylemi ?

cehennem azabı için sizi en çok korkutan ürküten altınıza sıçıran şeyleri toplayın onu 1 000 000 la falan çarpın katlayın hayal edemeyeceğiniz şeyleride içine eklemeyi deneyin, ondan sonra karar verin derim ben,

hem "helal dairesi keyfe kafidir" aklı selimle düşünürsen şeytanın vesveselerine direnebilirsen, o vesveseleri kendin düşünmediğini şeytanın sana fısıldadığını anlayabilirsen *, bireye ve topluma zararlı olduğu için yasaklanmış olan günahlardan sakınır sadece farzları bile yaparsan kurtulursun bu zamanda,

benden söylemesi,

iyilikte kötülük gibi zincirleme çoğalır, çevresini uyarmak herkesin görevi.
matah bişeymiş gibi satanizmi anlatan öküzün sitemi. çokta sikimizde.
toplu 31 çekerek elin, penise sürtünmesi ile gerekli enerji açığa çıkarılabilir.
(bkz: polisler de yakında gelir)

satanizmin kedi kesmekle, köpek boğmakla, bakire kız kesmekle alakası olmadığını satanistim diye geçinenlerin çoğu bile bilmiyor maalesef. satanizmi yanlış yorumlayıp, yanlış yaşayıp, terör örgütü gibi hareket eden zihniyeti durdurmak gerekir.
"sadece kedi kesmekten ibaret değilmiş bakire kız da kesiyorlarmış.. ee daha başka neler kesiyorsunuz kardeş" diye haklı bir sorunun da aklımızda ışıldamasına neden olabilecek bir önermedir.
(bkz: satanizmi bi bok zanneden kekolar)
satanizm tanrı isyan etmek değildir.
satanizm tanrı'nın varlığını kabul etmemektir. Tanrı'nın varlığını kabul etmeyen kişiler cennete kabul edilmeyeceklerinden dolayı, ergenler hem asi olayım , hem şekil yapayım biraz da mistik durayım ama göte girebilir dikkatli olayım diyerek olayı isyan etmeye evirebilmektedirler.
(bkz: dağılın lan isyanım var)
şüphesiz deccali de getireceklermiş. bunlar purgatoryi de açarlar usta.*
hayat ne kadar garip, kuşlar kediler bakireler falan..
Ergen piclerin sekilli olacağım hevesleri beni ilgilendirmiyor, isterlerse boka tapınsınlar. Kedi kesen birini görürsem eğer kafasını kırarım.
boyutlarası yapılan bir açıklama. eerjiler açığa çıkıyor, eğleniyor falan gençler. sonrada biz uzun saçlıyız diye satanist oluyoruz! lan herif şeytan çağırmak için bakire kız kesiyor bilmem neredeki heykelin altında. biz bakire kız bulduk mu...öhömm neyse.*
(bkz: bakire kızlar ve kediler şokta)
--spoiler--
http://inciswf.com/1293185723.swf
--spoiler--

tanım : ulan ne yaziyim onuda bilemiyorum ki.
müslümanlığı koyun kesmekten ibaret sanan müzlümandan pek farklı değildir.
-ee yarın napıyoruz?
-biz 3 kişi bakireye giriyoruz walla gel istersen.
-olabilir. kedi günah diyolar zaten.
-ne diyelim o zaman şeytan kabul etsin =)
-lucifer =)
(bkz: kanım dondu şerefsizim)
(bkz: şu an ağlıyorum biliyor musun)
bugun yemekde ne var
-kedi
-genemi a.q
- ee kedi kesmeyecekmiyiz tonguç abü ?
+ olm, satanizm kedi kesmekten ibaret değildir. önce şeytana tapacaz, sonra birbirimizi sikecez, sonra tahta kazıklar bulup sırayla götümüze yağsız sokucaz, kedi kesme kısmı ise çok sonra mertebe aldıktan sonra yapılır.
- haydaaa, ben çük öpücez diye coşup tarikata girmiştim, orada da yanlış tarikata girmişim bi türlü öptürmediler. abü niye yanıltıyorsunuz insanları
+ rahat ol ve gevşe, şimdi yere eğil, yerden para alıyor gibi yap.
satanist: kedyi kestikten sonra ne yapacağını bilemeyen aptal insanların genel adıdır.
efendim satanist evresi şöyle oluşmaktadır;

Siyah giyinmeli;
Black Metal dinlenmeli;
Saçlar uzun veya kısa ama suratta sinirli bir tipleme olmalı;
Odamızın duvarı yazılarla yazılmalı ve siyahla kaplanmalıdır;
Donumuzun rengi siyah olmalıdır;
1-2 faça atmalıdır;
Mahallede bir kedi bulup ortaya işrati çizdikten sonra öldürülmelidir;
Bu video veya fotoğrafla çekilip facebook'a yüklendikten sonra kendinizin satanist olduğunu tüm arkadaşlarınıza bildirirsiniz;
her türlü din saçmalığına karşı çıkılmalıdır;
ezan okunurken hay amk hocası allahını senin felan diye devam etmelidir;

böyle ilerleyen bir evrim sürecidir.
(bkz: şeytanı yaratana inanmayıp şeytana inanmak)
(bkz: mallık)