bugün

satanist insanlar dinin tarihsel süreç itibariyle zorla kabul ettirildiği toplumlarda varlık gösterir genellikle. buna en iyi örnek iskandinav ülkeleridir..

gibi bi tanım yapmayacağım hocam. satanist olmanın en büyük nedeni kadının şeytan olmasıdır. evet.
bilindiği gibi müslüman üçüncü dünya ülkelerinde ve dinin etkisinin yoğun hissedildiği ülkelerde kadın şeytan olarak ya da şeytanın en büyük silahı kadın olarak görülür..

tüm bu sebepler çerçevesinde oluşan şartlara bakıldığında abazan erkeklerin hızla satanizm i benimsediği görülebilir.. * *
"doğduğumdan beri aynı tanrıya tapıyorum ancak henüz bi kıyağını göremedim. bi de bunu deniyelim bakalım..." dürtüsü

(bkz: ahirette göte girecek entryler)
baphometin kadin olmasindan dolayidir.

ama birde sunlar vardir ki cokca alakali aslinda:

(bkz: adam olamadim bari marjinal olayim)
(bkz: orijinal olamadim bari marjinal olayim)
(bkz: genclerin marjinal olma takintisi) *
kişiyi satanizm'E iten sebeplerdir. tanrı'Dan ve dinlerinden nefret etmek örnek gösterilebilir.

(bkz: gaahl)
belki de onlara gökten koyun yerine kedi inmesi daha makul geldiği içindir. ebat bakımından...*
siyah giyinenin satanist sanılma olayı iyi bir neden sebeb olarak gösterilebilir.
küçükken annenin evde beslediği kediyi daha çok sevdiğini sanmak.
(bkz: gotik hatunlar veriyomuş)
psikolojik sorunları olan insanlar, dahası yok.
(bkz: canı kedi çekmek)
(bkz: kedi tüyü)
kendini farklı olarak gosterme ve genellikle ergenlik cagında kisiligini bulamayanların basvurdugu yol.
ayinlerinin çok eğlenceli geçmesi.
elizabeth hurley i ve / veya alpacino yu şeytan sanmak.
bir nevi ego tatmini, kendini tanrı'dan bile daha üstün görme.
ayrıca (bkz: #1894258)
(bkz: kediyle alinip verilemeyenler)
(bkz: black metal)
melek arayisi icine giren bir insanin karsisina ilk cikan melegin seytan olmasi olabilir.
Kedilerden nefret etmek.
avril lavigne in kedi sevmesi *
satan'ın bir olduğuna ve tanrının meleği olduğuna inanmak. bir filmi çok defalar izledikten sonra içindeki karakterlerden bir tanesine kafayı takmaya benzer.
memeleri yeni tomurcuklanmış kadınlarla dolu bir cennet anlayışını benimseyememek.
Allahtan bekleneni alamayıp bekleneni şeytanda arama sebebi Allaha isyandır. Yada canı kedi çekmiş olabilir.
satanizmin kilise karşıtı bir oluşum olmasından dolayı bu coğrafyada pek yemeyen sebeplerdir.
herşeyi derinlemesine düşünme, düşündükçe daha da düşünme, en son ne düşündüğünü düşünememe yüzünden.
güncel Önemli Başlıklar