bugün

Ulan biz atatürkçü müslümanlar rahat ettik de siz kaldınız memlekette...hadsiz...
siyah ruj ve pelerin bunlarda imanın şartı herhalde.
laik'im diyenden de...
"senin dinin sana benimki bana" diyenden de tepki gören kızın isyanı.
deistim diyenden de...
ateistim diyenden de.

hayat ne tuhaf lan... kuşlar, böcükler falan.
tatmin oldum.
Satanist diye tecavüz edilen duymadım
Bu ne diyor kendi kendine?
Haklı olan, inançlara saygı isteyen kızdır. , hiç dalga geçmeyin. Ülkenin %99’u müslüman falan demeyin, başka dinlere, azınlıklara saygılı olun, adam olun. Hepiniz götsünüz.

Edit: bakın, göt olduğunuzu kanıtlayayım: kiminiz “hehhee tipe bak heheh” diyor, kiminiz “kemalistlere saygı gösterildi de siz kaldınız” diyor. Bunları diyeceğinize kıza destek verseniz, korusanız, gün gelir onlar da sizi korur, başkası da seni korur ama yok. Anca biz daha eskiyiz, önce bize saygı gösterin deniyor. Ne saçma, ne gereksiz.
bu ergen yüzünden rtük lucifer'a el atacak. zaten son sezonundayız.
Eskiden satanistler hep bir araya gelir şeytan rızası için alkol alır, ot içer, sex alemi yapardı. şimdilerde tictok üzerinden ağlıyorlar demek.

Hiç eskilerin öğretilerini almıyor bu yeni nesil.
15-16 yaşındaki çocukların semavi dinlerin dışındaki diğer inançları okuyup akledip birinde karar kılması imkansıza yakın hatta üstün zekalı olmak gerek bunları mantığa getirmek için. Satanizmi de okudum, araştırdım. iblis taparlık ve tanrı şeytan birbirinden farklıdır. Satanizmi açıkça yaşayanlara seçkin deniyor. Böylesi önyargılı bir toplumda Cidden bunu yaşayanlara saygım var hatta diğer dinlerle kıyaslayınca daha ahlaklı ve akıllıca yaşıyorlar bence. Kitaplarında da büyük akla aykırılıklar yok. Ama Çoluk çocuğunuza sahip çıkın şöyle özentilikle hiçbir inancın peşinde mal olmasınlar.
Bu ne lan.
görsel
ilginç.
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
Yalnız tecavüz ne alaka çözemedim, derinlerde bir mesaj var ama neyse.
Bunlar şeytanı öyle bir anlatıyorlarki sanırsın şeytan mağdur...
Şeytan, Allah'ı inkar etmemiştir fakat ne yazıkki kimileri inkar ediyor.
görsel
haklı isyandır, sana zarar vermek isteyen şeytanından bulsun, şeytan onları kahretsin.
Kızınız, oğlunuz varsa alın karşınıza sohbet edin ilgi gösterin. Bu çocuk ne anlar şeytandan falan ilgi istiyor sadece. umarım durumu daha kötü bir hal almadan “ne saçmalıyorum ben böyle” der.
Feminist değilse beni siksinler. hahahah tam bir beyinsiz feministin kuracağı cümleler.

yok inancım böyle de, yok şiddet görüyorum da, ne istersem yaparım da

bir kere de şaşırtın be.
ulan bu ablanın vereceğini bilseler...

bırak satanist olmayı evindeki kedisini kurban edecekler var.

gideri var yani...

adventist olmasam olmadı bizim sokaktan bulur gelirim kedi yoksa.
Kendisine yapılan kötülükleri Allah'a havale etmesi gereken kızdır.
isyan etme guzum, cenabı hak isyan edeni sevmez.
Bunlar hep Supernatural..

Crowley getirdi gençliği bu hale..
Bu bana ağır ironi gibi geldi.

Bir tek bana mı öyle geldi ?
Kedi yemekten göbeği davul gibi olmuş bir adet Ergen kızın dramatik çağrısı.
Ağır ironi bulunan video.
Amacına ulaşmış da. *
Ablacım o kapüşonlu pelerin nedir. Sana ne yedirdiler ne içirdiler.
Cahiller ordusu.