1. 1.
  cumhuriyetin kazanımlarını babalarının malını satar gibi satan, bir de pişkin pişkin "satıyoruz satıyoruz bitmiyor ne komünist bir ülkeymişiz" diyen dönemin akpli bakanı "rahmetli" kemal unakıtan'ın sözüdür.

  kolay değil tabi 70 milyar dolarlık özelleştirme yapmak.

  kolay değil tabi bununla bile doymayıp 1990-2000 yılları arasında toplanan toplam vergi miktarını 2020 yılı içerisinde, 1 yılda toplamak.

  kolay değil tabi bu kadar talana rağmen hala 3.5 milyar liralık köprüyü yap işlet peşkeş çek modeliyle el aleme yaptırmak.

  sorarlarsa cehape ülkeye çivi çakmadı dersiniz. abdulhamid hanımız yahudiye toprak satmadı diye övünüp 3 kuruşa ülkenin en değerli arazilerini araplara peşkeş çeken adamlarsınız sonuçta. tükürsek yarabbi şükür dersiniz.
  9 -3 ... kinamiyo takao
 2. 2.
  Akpli bakanın söylemi ise, şaşırtmamış olandır. Satmaya meraklı bir parti mevcut ülkemizde zaten. Araplara toprak satmaktan zevk duyanlar CHP’yi eleştiriyor, “ülkede bi dikili taşınız yok” diye. Siz de sata sata bi hal oldunuz maşallah.
  Neyse, şimdi gizli hdpli, çakma Atatürkçü oluruz karşı çıkarsak amk.
  14 -3 ... queenn of darkness
 3. 3.
  çok şükür artık komünist bir ülke değiliz.

  nelerden korumuşsun bizi yarabbi.
  ... jerusalem artichoke
 4. 4.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2130922/+

  Ne kadar da kıymetliymiş fabrikalarınız zamanında.
  Yakın tarihten bile haberiniz yok.
  1 -3 ... ayk73
 5. 5.
  akp'den önceki 15 yıllık dönemde yapılan toplam özelleştirme miktarı 8 milyar dolar aktroll kardeş. bilgin olsun, ondan öncesinde de özelleştirme diye bir kavram yoktu zaten.

  siz kendinizden öncekilerin 10 katı satış yapmışsınız yani.

  daha da basitleştirerek anlatamıyorum.
  6 -1 ... kinamiyo takao