1. 1.
    sözde mustafa kemal' in askerleridirler ama zoru görünce götüm götüm kaçarlar.
    bakın bakalım mustafa' nın askerleri kimlermiş.
    satırı görünce götüm götüm kaçan çapulcular
    30 -110 ... hep kosan adam
  2. 2.
    (bkz: bir türlü iç savaş çıkartamayan marjinal gruplar)
    9 -13 ... halk kahramani sulfettin abi
  3. 3.
    sözde mustafa kemal askerleri.
    7 -37 ... uapsikopat
  4. 4.
    ortada bir savaş olmadığını ve ölümünün bir şekilde örtbas edileceğini bilen çapulculardır.

(bkz: ethem sarısülük)
    30 -5 ... geri zeki
  5. 5.
    Sözlükteki it sürüsünü gün yüzüne çıkarmış çapulculardır. pasif direnişin ne anlama geldiğini bilmeyen andavalları görmemizi sağlamışlardır.
    22 -4 ... mrtsrky1985
  6. 6.
    eline satır alacak kadar yobaz ve aciz olmadıkları içindir o kaçış. hepsi candır. böyle orospu fırtlattıklarının provokasyonlarına gelmedikleri için hepsine helal olsun.
    24 -5 ... nickmionela
  7. 7.
    eline satır aldıktan sonra "erkeğim lan ben" diye ortalıkta dolaşan orospu evlatlarını gören çapulculardır.

orospu evladıyla orospu evladı olmaya gerek var mı? yok..

çünkü orospu evladı zaten orospu evladıdır.

orospu evladını savunmak da orospu evlatlığı olabilir mi peki? sakıncası yok kanımca...
    24 -1 ... arshil
  8. 8.
    bir kaç hafta önce türkiye'de darbeye zemin hazırlayan olayların çapulcularıdır. şu sıralar aynı durum mısır halkının başına tebelleş olmaktadır. amerikaya restini çekip söz dinlemeyen tüm ülkelerde bu karışıklıklar görülmektedir. ne de olsa birileri bastı düğmeye!
    -2 ... bisigaraverhele
  9. 9.
    kız arkadaşım var diyorum niye gidiyorsun taksime ? türk milletini savunmaya mustafa kemal atatürk 'ü savunmaya diyor , peki diyorum atatürk ne yaptı ? diyor ki atatürk ülkeyi kurtardı ? peki diyorum m.kemal atatürkün doğum tarihi kaç ? ses yok .

tuttum kolundan geç içeri zilli dedim midye dolmamızı alıp yedikden sonra biralarımızı içtik sikmişim taksimi
    1 -7 ... evdeekmekyok
  10. 10.
    daha askerliğini yapmadığı belli olup oturduğu yerden milleti provoke eden piçleri tespit ettiren çapulculardır. ömründe delikanlı görmemiş ve delikanlılık ağırbaşlılıktır edebinden nasip almamış, eline satır alınca kendini delikanlı sanan dalyaraklardan da korkmayan çapulculardır.
    3 ... the kid