1. 1.
    satısa cikarilmis olan anlamindaki kelimedir.
    2 ... painkiller
  2. 2.
    maalesef yavuz çetin in son albümü.
    4 ... kemalettin şentürk
  3. 3.
    şarkıdizini

a)

1-cherokee
    2- oyuncak dünya
    3- benimle uçmak ister misin
    4- bul beni
    5- sadece senin olmak

b)

1- yaşamak istemem
    2- kurtar beni
    3- köle
    4- istanbul'a ait
    5- her şey biter

biçiminde olan ne yazık ki yavuz çetin'in son albümüdür.
    1 ... gerko
  4. 4.
    yavuz çetin'in harika albümünün ismidir. yavuz çetin'den "hoşçakalın beyler ben gidiyorum" anlamı taşır bu albüm, yavuz çetin dinleyenler için.
    1 ... kisil
  5. 5.
    dinlenmesi, dinletilmesi gereken albümlerdendir. bulamayanlar için link vereyim..
    2 ... eşşağan ala gazuğu
  6. 6.
    satılar için anlamındadır.
    ... inheritance vice
  7. 7.
    yavuz çetinin en sevdiğim albümüdür. her baba oğluna miras bırakmalıdır bu albümü
    1 ... allegria
  8. 8.
    her dinleyişte insanı ruh haline bağlı olarak intihara sürükleyen albüm..
    ... blue smyrna
  9. 9.
    Yavuz Çetin'in harikulade, değeri bilinmeyen ve son albümü.
    ... robertlangdon
  10. 10.
    Beni blues/rock ile tanıştırmış, ardından da blues müziğinin derinlere inmemi sağlamış bir albümdür. Benim için her şeyin başladığı nokta denilebilir, muazzam bir değere sahip. Arkadaşımın doğumgünü için hediye olarak aldım bugün. Umarım onda da aynı hisleri uyandırır ve blues'u keşfetme yolundaki ilk adımlarını atar.

Duygusal kısmı geçip albümden bahsedeyim. Gerek riffler gerek sololar gerek bassline lar gerek sözler olarak her açıdan mükemmel parçalara sahip. içinde bana göre yavuz üstadın masterpiece i de yer almakta (bkz: benimle uçmak ister misin).
    Tonlar da çok sağlam. Hammond Analog mu yoksa klavyeden mi bilmiyorum fakat çok gerçekçi sound ı. Bir tek bul beni ve sadece senin olmak ın sololarında flanger biraz fazla geliyor kulağa ilk başta, sonra alışıyorsun.

Kısacası merak eden herkes en azından youtube dan açıp dinlemeli ve blues/rock müziğin ülkemizdeki efsanelerinden olan yavuz çetin'in bu albümünden haberdar olmalı.
    2 ... platinlinin altindaki cherokee