1. 1.
  Hiç fare yakalayamıyor yemeğini vermedinmi kafanı şişirir diğer kedilerin iki katı büyüklüğünde karnı doydumu böyle yatıyor gün boyunca yani sizin anlayacağınız put gibi kedi bi işe yaramaz.
  satılık kedi
  -9 ... haylaz sirin
 2. 2.
  Hic fare yakalayamiyor, kendini sevdirmiyor, baska kedi sevince kokusunu alip sizi cirmaliyor, gece yattigin yataga gelip yatagin ortasina yatıyor, kay diye de bacaklarini patiliyor, uyandiriyor. Her sofrada bir sey istiyor vermeyince bağırıyor. Gunun en az 18 saati uyuyor ve cok sisko.

  Dunyalari verseniz vermem kedimi ulan.
  6 -1 ... formokrezol
 3. 3.
  bedava versen almam, napiim o kıl topağını.
  -6 ... undergroundy
 4. 4.
  kesinlikle olduğu yerden çok daha iyi yerlerde olması gereken candır. asıl satılık olanda onu satılığa çıkarandır. ama pul değeri olmadığı için elde kalacaktır.
  1 ... arman
 5. 5.
  müşterisi olan kişi enayidir, sokak pire torbası dolu lan...

  petşop saçmalıktır.
  ... hayis zayeb
 6. 6.
  satılık kedi

  Şu sıralar kucağımda uyumakta olan bu dünya tatlısı, uzaylı misali gözlere sahip, oyuncak gibi canımın istediği zaman mıncırabildiğim bu can satılıktır arkadaşlar. Her yaratık yavruyken güzel, bu da biraz büyümeye başladı. Hem maması falan derken yük de oluyor. 260 tl'ye satıyorum. Sözlük kızlarına %25'e kadar indirim yapabilirim Nicke, yazarlığa ve güzelliğe bağlı olarak. Konum istanbul, kediyi kendim teslim ederim, bir kafede buluşabiliriz.
  -4 ... bir istasyon insani bin
 7. 7.
  Sokakta bundan bir sürü var niye para verek ki.
  -1 ... bir burcu geldi gecti burdan