bugün

en sonunda karar verdiğimdir. satıyorum ulan!
--spoiler--
satıyorum anasını satayım.
--spoiler--
yokluk mertliği bozar eylemidir. arkadaşlar alan varsa 1.nesil, 7470 entrysi olan ve 1500lerde karmaya sahip hesabımı satıyorum.

- bol zirve düzenlemiş
- celebrity ünvanı kazanmış
- her an mod olmaya hazır
- tüm ağır bakımları ve muayenesi yapılmış
- masrafsız ve ilk sahibinden tertemiz hesap

not : içinde sigara bile içilmemiştir
Beyler öle beleşten vermek isteyen, hayır yapmak isteyenler hesabı ve şifreyi veya varsa fazladan hesap bana özelden gönderin.
Allah şimdiden razı olsun, tuttuğunuz kaptığınız altın olsun inşallah...
Var mı para verecek olan yapmasın lütfen simit alsın serçelere atsın.
sözlüğüne bakıcılık yaptırmak isteyen varsa ulaşsın. entri felan gireyim sizin yerinize.
(bkz: smurf)
ekşi ise talip olabilirim.
Sağlam karma iyi dusunun yazarlar.
bir let go atasözü der ki: hala satılık mı?
enrylerde fiyata dahilmi?
sözlük hesabına para vermek de ne biliyim biraz şeylik.
Satılık hesaptır. Birinci nesil hesap isteyenler özele gelsin. Evet.
arkadaşlar sözlük hesabımı satıyorum. ilgilenen olursa bugün içerisinde özelden yazsın. sonrasında yine mesaj alımını kapatacağım. iki gündür özelden küfür eden orispi cociklari yüzünden keyfimin kaçmasını istemiyorum.
Adamın hesabı beşinci nesil. Tek entry var o da satılık ilanı. Vay amk. El değmemiş tam bir klasik. Sıfır km.
hesap temiz kullanılmış ve acil satılıktır. pazarlık payı vardır.
17 bin entrym var 5 teleye satarim.
rötuş (2) silik (757) 1609 kendi sildiğim entrysi bulunan 17 bin den fazla entrysi olan 296 (zehir gibi) karmaya sahip 600 den fazla takipçili hesabı 5 tl ye satarım

ihtiyaç değil sadece bu fake hesabımdan sıkıldım ana hesaba gececeğim.
Oo 578 karmali. Hemen 1 milyon dolar veriyorum iban at.
2023 yılının başında satılığa çıkartılacaktır. özelliklerine profile girip bakabilirsiniz arkadaşlar. karması ulu puanı yetkisi ve diğer istatistiki bilgilerin hepsi mevcut. tabi önümüzdeki 2 sene boyunca bu sayıların katlanarak artacak olmaları da cabası. bunların yanında 1 senelik kasko, paslanmaz jantlar, duvar saati ve diğer yazarların nicklerini rahatça okşayabileceğiniz 1 adet hidrolik mouse de benden.

(bkz: patron çıldırdı)

2023 yılında zaten bor sayesinde hepimiz zengin olacağız ama kenarda "4-5 bin" dolar daha olsun diye satacağım hesabı. şimdiden ilanı vermiş olalım yatırım için almayı planlayanlar olabilirler düşünme payı için zamanları olsun.
gönderdiğim fotoğraflar da fiyata dahil mi?
Hesabımı satıyorum.

12 yıllık hesap. Değişensiz. Ufak tefek çaylaklar dışında hatasız. Bol takipçili, bol dm'li.

Hesap olduğu gibi devredilecektir. Tek şart ilgilenen kişi bana istediği nicki yazacak. Ben de nick değiştirip hesabı teslim edeceğim.

Fiyat pazarlık.

Edit: hesabımı chp hesabı sanan cahillere satış yapmıyoruz. Hesabı almak için iq en az 3 haneli olmak zorunda.
Dur varank reise haber verelim. Kaç lira istiyorsun. O ilgilenebilir.
chp hesapları para etmiyor usta. akp hesabı olsa 1000 tl yapardı. kısmet diyelim..
ekşi olanından bir tane satıyorum efendim. iletişim için:
beyzanurkara467@gmail.com
ya da dm
güncel Önemli Başlıklar