bugün

görsel
2005-2006 sezonunda attığı kritik gollerle galatasaray' ın söke söke kazandığı şampiyonlukta büyük pay sahibi olmuştur.
galatasaray'da 2 sezon oynasa da iyi hatırlanan bir futbolcu...

güzel zamanlardı. özlemle anıyorum...

ah özhan başkan... o seneleri düşününce aklıma hep sen geliyorsun...
seni çok özlüyorum. çok özlüyorum.
Sırp eski futbolcudur.
2005/06 sezonunda bizi şampiyon yapan oyunculardan biriydi.
oyun görüşü üst düzey olsa da türkiyede kapasitesini tamamen yansıtamamış eski gsli.
41 yaşında emeklilik kararı almış.

https://www.ntvspor.net/f...-5cc4674be3bdca2680a448b0
41 yaşında olmasına rağmen partizan'da hala futbol oynuyor. Bugün, 15 20 dakika oynasa da bjk'ye saplasa. Cimbomdayken ne saplardı kuş bjk'ye.
iyi bir gizli forvetti.
2005 - 2006 sezonu şampiyonluğunda sürpriz golleri ile önemli katkıda bulunmuş, beşiktaş derbisinde galibiyeti getiren gollere imza atmış golcü kimlikli ofansif orta saha oyuncusu.
Partizanda futbol hayatına devam eden futbolcu.
Golleri için: https://www.youtube.com/watch?v=oHVWfu6dJ5k
Sneıjderin 100000000 katı kadar iyi olan mevkisinde oynatılmadıgı zamanlar takıma küsmeyen aksine elinden gelenin en iyisini yapan topçu çalım atma dikine sürme gibi özellikleri olan amc futbolcusudur.

keşke böyle iki tane futbolcumuz olsaydı.
iyi adamdı, şampiyonluk da yaşamıştı takımda.
oynadığı sezonlarda takımın ligdeki ilk golünü atmasıyla meşhurdur , severdik kendisini , galatasaray'ın şu anda da ihtiyacı olan türde bir oyuncu keşke bulabilsek bi tane
Galatasaray'da isim yapamamış, sadece sözlük ve forum köşelerinde namı yürüyen, sahada da güzel yürüyen eski galatasaraylı futbolcudur.
10 numara olarak alınmıştı ama bu adam gizli forvetti resmen. oyunu yönlendirmekle pek alakası yoktu ama gol yüzdesi çok sağlamdı. kimsenin tanımadığı bir adam olarak gelip iyi işler yapıp gittiği için kendisini severim.
10 aralık 2005 galatasaray beşiktaş maçında arabacılara 2 dakikada 2 gol sokan topçu idi. severdik, güzel adamdı. bu gece tarihi tekerrürden ibaret olduğunu gösterir umarım!
kaptan gibi kaptan.

kalbimiz seninle büyük kaptan.
Gayet iyi topçuydu. Beklentisi fazla olan taraftara az geldi.
Maradona falan bekiyorlardı galiba.
bu adam gitmese daha 1-2 sene oynardı.
bi kuantum fiziğini, bi de bu adamın neden gönderildiğini bir türlü anlayamadım.
psv maçında attığı golü hala unutamıyorum.
türkiye'ye gelen en iyi oyunculardan birisiydi ama harcadılar bu adamı.
türkiye'de oynamış en düzgün oyunculardan bir tanesiydi bu adam, ara ara hatırlar içlenirim. eski oyunculardan bi saunders'ı, bi jardel'i, bi de bu adamı hiç unutamam.
pazar günü 35 yaşına girecek olan futbolcu.

galatasaray'da unutamadığım ve unutamayacağım ender futbolculardan. keşke bir kaç yıl daha kalabilseydi, keşke kıymetini bilseydik...
güncel Önemli Başlıklar