bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    mateja kezman'a ''ırkçı'' diye yüklenen galatasaray taraftarlarına kapak olan eylemdir.
    4 -3 ... 6.4.r.1.$.h
  2. 2.
    Rıza efendi iki ekmek bir süt diyen bir kitlenin yorum yapmaması gereken durumdur.Duyarlı galatasaray taraftarının rahatsız olacağı ve tepkisini koyacağı durumdur.
    4 -4 ... indiana_jones
  3. 3.
    kitleye uymak adına yapılmıs bir eylemdir. Fazla abartilmamasi gerekir. Kezmanin hadisesi ise tamemen irkci bir tavirdir cunku bunu gazetecilerin onunde show amacli yapmistir. Kiyaslanmamalidir.
    3 -3 ... melankolik
  4. 4.
    kezman ın yaptığından farkı olmayan bir eylemdir. üzerimizdeki formaları çıkarıp öyle düşünmemiz gereken hadisedir. ayrıca gaza gelse bile bu bir bahane değildir, belki aynı maçta o da gol atsa o da aynı işareti yapacaktı. ülkemde ki herhangi bir takımda kardeşlerimi katletmiş bir milletten bir partizanın bulunmasına dayanamıyorum
    2 ... fewzi1907
  5. 5.
    (#602069)

(#602086)
    1 ... mmtyvs
  6. 6.
    (bkz: hadi bi de şimdi konuş bakalım galatasaraylı)
    1 ... janjan
  7. 7.
    efendim sasa ilicin hiçbir suçu yoktur yanındaki çocuklar onu kandırmıştır hatta bu adam o kadar eziktir ki o hareketi yapmazsa abileri onu dövecektir ondan dolayı korkmuş ve o malum hareketi yapmıştır.zaten fotoğrafta da hareketi istemeyerek yaptığı görülmektedir.
    (bkz: ya ben lan neyse bisey demiyorum)
    ... piandahalf
  8. 8.
    (bkz: mangalda kül bırakmamak)
    ... ozgurlerce