bugün

Etkileyici kız modelidir.ama kumral ya da esmerlerden de hoşlananlar vardır. özellikle internet üzerinden resminizi göstermeden bir bayan olarak konuşuyorsanız , "sarışınım mavi gözlüyüm" lafı , karşınızdakinin size olan ilgisini katlar da katlar.
(bkz: sirine)
tatil yörelerinde kazıklanmaya veya ayıptır söylemezi zikilmeye daha yakın olmak anlamına da gelebilir. olur yani...
birçok tikky nin parayla ve tabii ki doğal olmayan yapay yöntemlerle dönüştüğü durum. avrupai denir genelde finlandiya kızlarına kuzey avrupa kızlarına benzetilir, ve tanışınca sorulan ilk soru nerelisin, ailen nereli olur. ama türk seniz bunu anlatması,onunda inanması nedense zor olur.

beni tanıdılar sen kaç * * *
eğer türk kızı iseniz sırf teklif alma sebebidir.
(bkz: aşık olunası erkek tipi)
amerikali ve avrupalilarin cok da sallamadigi durumdur, kara kasli kara gozlu olmaniz daha cok prim yapar.
bu özellikte bir kız tam evlenmeliktir hemen ev kurulup çoluk çocuğa karışmak gereklidir.
norveç ve finlandiya civarlarında asla sözlük başlığı olamayacak kadar sıradan bi insani zaaf belirtisi..
kimi kesime çok itici gelen dış güzellikler. esmerlere yakışmaz.
1-0 önde olmaktır.küçüklükten beri öğretilmiş bizlere şekilci olmak ki bir dilek dilenceği zaman bile sarısın mavi gözlü diye baslanılıp devam eden özellikler listesine geçilir.
şimdi her şeyden önce türkiye'de sarışın, mavi gözlü erkek olmak zor haceliz. kıçını elleyeni var, gözlerine aşık olanı var, "sevişelim mi?" sorusuyla bıktıranı var. ekmek almaya gidemiyorum lan. düşün bak. bakkal tuncay abi de meyillenmiş amına koyyim. "ne güzel bi adamsın ya sen" filan diyor. fruko içmeyi teklif ediyor tükanda. aç kaldım. sincap gibi, arkadaşın memleketten getirdiği bi poşet fındıkla besleniyorum. libido aldı başını gitti tabii. telefon rehberimdeki 34 bariz fuckbuddy ve 23 fuckbuddy adayımdan herhangi birini arasam biliyorum ki, sevişmenin, kıkırdaşmanın, vay efendim yiyişmenin sonu gelmeyecek. kendimizi kaybedeceğiz. eriniyom anasını satiim. elimi sikiyorum o yüzden.

velhasıl, her ne kadar şanslı oldukları; tavşan gibi yaşadıkları düşünülse de bu tanıma uyan erkek taifesi içün hayat zor aybalam. gör işte halimi.

ha diyorsan ki "sorun değil, gerekirse kurbağa gibi dil darbeleri vururum partnerimin kulak memelerine" eyvallah. o zaman iş değişir. mutlu, mesut bir yaşam sürersin. ama diğer türlüsü hakikaten meşakatli olay.
bayana daha çok yakışandır.
bazılarınca doğuştan fenerli diye alaya alınmaktır. alakası yoktur efendim. şayet fenerli olmayan biri olarak ben bunu bilir bunu söylerim.
lens artı sarı boya eşittir dünyanın dörtte üçü .
insanlar arasında genel kabul gören güzel bayan kriterleri oldugu varsayılır.*.
iç anadolu gibi bir bölgede fazla dikkat çekici bir tipe sahip olmaktır, ama trakya bölgesinde bu tipiniz hiç bir anlam ifade etmez. ben bire bir yaşıyorum..
son dönemde popularitesi düşmüş olan, kızların hayallerini süslemiş erkek modelidir.
özellikle biz türkler tarafından çokça tercih edilen tiplerdir... hatta bir araştırmaya göre 20 yıl öncesine nazaran ülkemizde kumral ve daha açık tenli insanlar % 200 artmıştır. bu gidişle 100 yıl sonra türkiyede esmer olmak marjinal bir durum olacakmış...
en aisl duyguların insanıdır. seviyorum kendimi ne yapayım.
erkekseniz kabus gibidir.
gayet maço ve kromsu esmer kara kuru kart kurt herifler gözünüzün önünde hatunları alır götürür, siz de sarışın ve mavi gözlü olduğunuz için çekici bulunmayıp tercih edilmezsiniz. açıkça da söylerler. ( (bkz: kenan imirzalıoğlu-kıvanç tatlıtuğ polemiği))
(bkz: mustafa kemal atatürk)
dişilerinin adı aptala çıktığından, hele birde güzelse er kişiler tarafından sık sık rahatsız edilmeleri kuvvetle muhtemel olduğundan, saçlarını siyaha boyatıp, gözlerine siyah lens takmaları tavsiye edilen tiplerdir.
varlığı bir dert, yokluğu yaradır.
mavi gözlülerin nazarı değer diye anadoluda pek makbul bulunmazlar.