bugün

çok büyük haklılık oranı olan önerme. benim yaptığım bir tespit. normalde şöyle bir hayatıma dönüp bakınca. her sarışın kız eğlenilecek kız olmuştur.esmerlere oranla daha yatkınlardır. sarışınlar sekse meraklıdır. azgındır. seksidir. güzeldir. rustur. ama her sarışın da böyle diye bir kaide yok tabiki. oranı yüksek sadece.
(bkz: sarışın adamlar götürsün seni)
daha çok rağbet görmelerindendir.
ne alakası var denecek önerme.

kaşarlık saç rengin de değildir insanın, ruhundadır. ayrıca saç rengi dediğiniz şey doğal olmalı siyah saçlı bir kadının saçını boyayıp çakma sarışın olması kolaydır. ülkemizde ki bir çok kadının çakma sarışın olduğu göz önünde bulunduracak olursak önermenin ne kadar yanlış olduğu görülebilir.

(bkz: bugün okulda ne yaptınız evladım)
(bkz: ben tespit yaptım anne)
sarışın olsun beş fazla olsun.
özellik sahte sarışınlarda görülen durumdur.
(bkz: bu da dahil bütün genellemeler yanlıştır)
(bkz: gene elliyorum)*
kaşar olanların sarı rengi sevmeleri genellerimesi daha uygun olması yüksek ihtimaldir.
Kaşar kızların sarışın olmaya daha yatkın olması olarak düzeltmeli...
(bkz: senin yaptığını zıçan adam bile yapamadı)

http://www.turkiyeforum.com/zican-adam-pic330.jpg
"bana tespitini söyle sana zeka seviyeni söyleyim" dedirten saçmalıktır.

sözde;
(bkz: isveç in kaşar olması)
(bkz: finlandiya nın kaşar olması)
bilemezsin..

yirmi yıllık kardeşinin .mını yirmi günlük eniştenden iyi bilemezsin.
kahvaltılık kaşar ıle olan renkdeşlıkten kellavi bir durumdur.
doğal sarışın degilse gösteriş meraklısıdır,saçını boyatmştır. dogal olarak kaşar olmaya da meraklıdır.
sarışın olup aptal olacağıma, esmer olurum adam aptallaştırırım.

(bkz: akıllı kız)
(bkz: saç renginden orospuluk tayini)
bizim memlekette çakma da olsa çok ilgi gördüklerinden ve çevrelerinde kolayca farkedildiklerinden

yavaştan havaya girmeleri olayıdır.
önyargı hedesidir.
(bkz: abazan erkek tarafından yapılan yorumlar)
tesbitçilerin terbiyeye uzak olmaları gibidir.
vermeyen bir sarışının arkasından atılan bir iftiradır.
(bkz: bir abazanın günlüğü)
algılama sorunsalıdır.Nasil ki kızıllar seksi olur sorunsalı varsa bu da onun gibi birşeydir.
kaşarlık dışda değil içtedir.
kaşarların sarışınlığa yatkın olmalarından kaynaklanan bir yanılsamadır.

kaşarın kaşarlığı saç boyasından değil ruhundaki iffetsizliktendir. ne renk olursa olsun kaşar kaşardır.

göt kılını bile sarıya boyasan aşık olacak türk erkeğinin ilgisini çekmek için sarıyı tercih etmeleri de doğaldır.
esmer tenli erkeklerin ibneliğe yatkın olması gibi olabilitesi sıfırın biraz üstünde olan önerme. *