bugün

kısa mesafe almam .
orda trafik var girersek çıkamayız.
para üstüm çıkışmadı.
önce bunları yapan taksiciler kendini düzeltsin bence .
sarı taksi;

bavulluysan almaz, öğlen vakti almaz, yolu kasıtlı uzatır, tutan ücreti her zaman yukarı yuvarlar ve en son "abi bozuk yok yaa" deyip bir iki lirada öyle geçirir, leş gibi sigara içerler, ağızlarından çıkan üç kelimeden dördü küfürdür, karı-kızlara icabında kızı yaşındaki insanlara hayvan gibi bakarlar.. saymakla bitmez.

uber;

ayağına gelir, ödeyeceğin ücret bellidir, araç konforludur, müşterisine "efendim" şeklinde nazik hitap eden şoförlerdir.

diyeceğim uber alır götürür kıyası bile yapılamaz.
Bırakın taksiyi uberi eshot adamdır 1.65e isteğiniz yere gidersiniz. Konu kapanmıştır..
sarı taksi - uber.

görsel
Bulunduğum şehirde taksiye ihtiyaç yok. Olsa da sıkıntı çekmiyorum ve orospu çocuğu değiller. Ha bazen maganda kekolar oluyor ama neyse... Burada uber falan da yok. Bilmediğim, kullanmadığım şeyler hakkında yorum yapmak, oy vermek doğru olmaz.
hangisinin oturma organı kalkmamış bi bakalım,ah evet übermiş ahah.
ortalık bu kadar karıştığına göre müşteri çoktan uberi seçmiş.
taksiyi oylayan ya taksicinin kendisidir ya da hayatında hiç taksi kullanmayan birileri.
Uber.

Hala animsadigim sohbetleri olan cok iyi taksi soforlerinin arabasina bindim kac defa. Ama bir gercek var ki turkiyedeki taksiciler cogunlukla selam dahi verilmeyecek tipler. Oysa yaptiklari is musteri memnuniyeti saglanmasi konusunda oyle yardim sagliyor ki. Musteriyle Arada hicbir sey yok, yapman gerekenler oldukca basit. Arabana bineni karsila, arabandan ineni yolcu et, arabani temiz tut. Bunu bile yapmaktan aciz bir meslek kusura bakmayin ama bitmek zorundadir. Umarim da uber getirir sonlarini. Kapitalizmin nadir guzelliklerinden biri de bu iste. Para bendeyse istedigimi secerim, parami almak isteyen rekabete uyum saglasin.
Tabi ki (bkz: sarı taksi).

Uber denen orospu çocukları it herifler geldiğinden beri bizim yerli ve milli sarı taksi şoförlerimiz mağdur olmakta. Uberci vatan hainlerinin sebep olduğu provokasyon ve kavgalar da cabası.

Son olarak: onların uber'i varmış. Olsun be, bizim Allah'ımız var!

Beybi!
Fake taksi ile büyümüş bir nesil olarak, emekçi olan taksiçileri kapitalist düzenin oyuncağı olan ubere yedirtmeyiz!!!!
mafya vs güzel hizmet olarak da isimlendirilebilir bu başlık.
bu yüzden sarı taksi.
düşünsene, taksiye biniyorsun her şey normal ama inerken kafa bi milyon. ohhh miss. bedava hizmet.

http://www.milliyet.com.t...-goruntu--gundem-2684190/
görsel
sarı taksiciler uber şöförlerine bildiğin eziyet etti, bence uber yasaklanmamalı hem turist için güvenli hem bizim için güvenli.
uber uber uber.
görsel
Şu olaydan sonra uberler dayanamadı. Adam bu kalabalıkta ismini unutur lan 300 spartalı filmine dönmüş ortalık.
kesinlikle uber..
uber. taksiciler açlıktan gebersin banane. uber yokken de korsan dayılar.
Ne zaman taksiye binsem sürekli kafası kırık, psikopat ve cahil tiplerle yolculuk etme zorunluluğunda kalıyorum. Tabiki de UBER.