bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Genelde kabadayı rollerinde izlediğimiz oyuncu. Aynalı Tahir'de kötü bir kişiyi canlandırmıştı * . Son olarak Kaybolan yıllar'da esmer karakteriye karşımıza çıkmıştır.
  3 ... allen
 2. 2.
  kıyaslama yapmazsam ölürüm. kurtlar vadisinde polat alemdar karakterinde saruhan hünel oynasaydı, çoktan oscar'ı almıştı. oscar'ı nasıl mı alıcak. alır alır merak etmeyin. hatta kristal elmayla altın ayıyı bile alır. bunlar faraziye tabi aslolan saruhan hünel in, oyunculuk bakımından polat alemdar karakterini canlandıran o cocuktan çok daha iyi olduğudur.

  bakın şuna, o olağanüstü, ölümnsüz, hiçbirşeyden korkmayan, ölüme 4 kol açık giden yine de ölemeyen, accaip zeki, "devlete çalışan" *, bir sözüyle dağları yerinden oynatan, öldür allah öldür yine de tutuklanmayan, kapısında bir sürü köpeği olan *, süper lüks ciplerden inmeyen böyle bir karakter saruhan hünel için yaratılsa bu adam süper kupa yı da alırdı. nasıl mı alırdı? ya napıcaksın orasını. alır diyorsak alır.
  2 ... beyazyelkenli
 3. 3.
  aslı hünel in kardeşidir kendisi.
  1 ... isildur
 4. 4.
  senarist ve yapımcı Sergin Akyaz ile evli jön. yasak sokaklar haline bakınca bir burun törpüsü yaptırmış gibime geliyor. özcan deniz, izzet yıldızhan gibi. eski haline oranla daha zayıf. kendi sesi hiçbir yöresel ize sahip değil. ama nedense buna rağmen dublajlı oynuyor. kaşları nasıl bir alınmışsa, dizide özellikle yakın çekimlerde kalem ile doldurulduğu görülüyor. bakışları güzel. mafyatik tiplerin gediklisi. eşi de yapımcı olunca bütün başroller adamın tabii ki. *
  -1 ... blonde mermaid
 5. 5.
  te aynalı tahir zamanından beri vurdulu kırdılı mafya dizilerinde oynayan oyuncu.
  ... sex files
 6. 6.
  aynalı tahir'de tilki ekrem rolünü canlandırmış. Kaybolan yıllar da esmer karakterini canlandırmış. serçe dizisinde doğu karakterini canlandırmakta olan yakışıklı ve aşık adam rolünü iyi yapan oyuncu.
  2 -1 ... fehimsiz ekmek
 7. 7.
  Arap ülkelerinde çok popüler olan bir aktör.
  ... megajardel
 8. 8.
  şu anda arapların gözdesi olan aktör. kankisi yeşim büberle starın birkaç vasat dizisinde başrol oynamışlığı vardır. kesin olan şeyse saruhan hünelin inanılmaz derecede yakışıklı ve çekici olduğudur...
  1 -1 ... oscar alan halk stari
 9. 9.
  oynadığı karakterlerden en akılda kalanı aynalı tahir'de bilgehandır.
  ... ne oldu rengin soldu
 10. 10.
  yakışıklıdır ve iyi bir oyuncudur. son dizisi araf zamanında bir kez daha oyunculukta iyi olduğunu göstermiştir.
  ... sessizlikveyalnizlik