1. 1.
    Bu gece norvecin sarpsborg mahallesinde 3-2 zaferi torunlarina boburlene boburlene anlatacak besiktas taraftaridir 6-0 kyiev 8-0 liverpool maclarini bunlari nasil anlatacaksiniz bilmiyorum ben uefa kupasini ve 4.yildizi çakarkenki o hazzi anlatacam torunlarima siz bilemezsiniz sizde yok cunki.
    3 -1 ... sqilacci74
  2. 2.
    sarpsborg zaferini torunlarina anlatmak
    1 -1 ... tuiran kouma
  3. 3.
    Galatasarayimizin okadar çok başarisi varki liseli diyenler ozamanlar don lastikle geziyordu super kupayi unutmusum hatirlata hatirlata bitmiyor kardesim ya.
    -1 ... sqilacci74
  4. 4.
    Benim bildiğim tinerciler belgeselde yapar bu kutlu zafere adını da "o an" koyarlar.

Bak evlat ülke futbolu kötü durumdaydı rakipler bir bir maç kaybediyor bizi avrupa'ya rezil ediyordu şanlı beşiktaşımız için artık bu maç ulusal gurur haline gelmişti tüm ülke futbolunun onuru bu maça bağlıydı.. Bla bla.
    2 ... ulu tengri
  5. 5.
    anlatırız. tek namağlup takım olduğumuzdan bahsederiz. şampiyonlar liginde gruplardan yenilgisiz çıktığımızı öğretiriz onlara. siz ne anlatıcaksınız ? ipucu veriyim küme düşmeme mücadelenizi anlatırsınız mesela yada şampiyon olduğunuzu sanıp halay çektiğinizi sonra salya sümük ağladığınızı anlatırsınız. ya siz ? hakan şükürü arif erdemi anlatırsınız imparator dediğiniz fatih terimin kebabçıdan dayak yediğinide eklersiniz sonuna.

(bkz: babanız beşiktaş)
    -1 ... rocksuperstar