bugün

en saçma olanları ise sarhoş olmadığını iddia etmek.
Hatta düz çizgide yürümeye çalışmak sureti ile bu iddiayı ispata uğraşmak
evdeki tüm biraları bitirip anne va babanın gelme vakti yaklaştığında sarhoş sarhoş markete bira almaya gitmek dönüş yolunda amu götü dağıtmak.
sarhoşluğun ne kadar saçma ve tehlikeli olduğunu kanıtlayan davranışlar bütünü.
arkadaşın üstüne sebepsiz yere şarap dökmek.

-napıyosun len manyak?
+ihiiiiiiii..hııeeehhh....
özellikle yazın oldu mu, işemek isteğinin de vermiş olduğu hazla, o kadar insanın içinde klabalık bir caddenin ortasına, malafatı çıkarıp işemek istemek.. az olmadı değil, çok dut gibi olursam, her an haberlere konu olabilirim..
- " yok mu beni fiken " diye bağırmak için iddiaya girmek.
- balkondan gıcık olunan alt komşunun balkonuna veya çamaşırlarına işemek.
- abazalıkla alkol birleşince rehberdeki bütün eski kız arkadaşları denemek.
sarhoşluğu kabul etmeyip etrafı ile tartışmak ve insanları sarhoş olmadığına inandırmaya çalışmak.
sabaha karşı 4 gibi kendini mahalleye bir şekilde atmışken, arkadaşın merak içinde kalmış annesini camda görüp "iyi akşamlaar sabahat teyze. merak etme kaan taksim'de o da gelir birazdan" demeye çalışmak, fakat başarılı olamamak. el sallayıp yola devam etmek. *
ayaklı küllüğe işemek.
tuvalete gidip klozet yerine lavaboya i$emek ve ev sahibine "neden tuvalete pisuvar taktirdiniz?" diye sormak akabinde ev sahibinin seneler gecmesine ragmen o lavaboyu kullanamamasina sebep olmak. kisacasi; agiz ile degil got ile icince dogal olan hadiseler butunudur.
kafaya donu geçirip gecenin bir yarısı camdan aşağı sarkılmak
bir arkadaşın anlattığı hikayeye göre...

bizim gelişen hikaye boyunca herif diye tabir edeceğimiz kişi, bir fasıl günü hayvanlığın son noktasına kadar içip tuvalete kusmaya gider. gel zaman git zaman herif geri dönmez. ardından arkadaşları onu almaya gittiğinde klozete oturmuş ve elleri lavabonun içinde bulurlar. herifimiz lavaboya kusmuş, tuvalete de afedersiniz sıçmıştır. yani lokantanın bir bölümü afet bölgesi olmuştur hemen hemen. kaldırmaya çalışırlar herifimizi ancak yine afedersiniz boklu götüne donunu çekmek durumundadırlar. tabi ki de silmek yerine bunu yaparlar. tanıdık olan lokanta sahibi "aman efendim ne önemi var olur böyle" dese de lokantanın temizlik görevlisi de tuvalete kusarak muhteşem tabloya son fırça darbesini vurmuştur.
(bkz: içki delikanlıyı susturur soytarıyı çoşturur)
saçmalarken yapılan sarhoşluklardır. (bkz: mi ki)
sevgilinin kafasına şişe fırlatmak ve o kafayla isabet ettirmek. * *
insanı yerin dibine sokan olaylar zinciri. tüm eski sevgilileri arayıp küfretmek bunlardan biridir mesela.
rehberdeki tüm arkadaşlara adam değilsiniz ulan diye mesaj atmak.
(bkz: sarhosken kullanılmaması gerekenler)
- balonları şişirip tavana tersten yapıştırmaya çalışmak,
- tokatına pis yedili oynamak,
- balkon demirlerinden aşağı sarkarak içerdekilere ben votka istiyorum diye bağırmak.
Kahkahalarla gülerken bir anda hüngür hüngür ağlamak. (çok ilginç ama şahit olunca insan inanabiliyor)
-Tutmayın lan beni gidip konuşacam neşenin babasıyla,Bırakın lan beniiii
-abi yapma etme adam şimdi işyerinde bi sakinleş gidersin sonra
-skerim lan işini bırak lan beni,hooop taksi aloooo
(2 saat sonra haberlerde)yeni gelen bir habere göre askeri bir bölgeye A.A. adlı bir şahıs tarafından bir saldırı gerçeklerşmiştir saldırganın askerler tarafından terörist olmadığının anlaşılması üzerine vurulmaktan son anda kurtulduğu öğrenildi.
bi turlu sarhos olamamis biri olarak sadece cevrende sarhos olan kimselere sahip cikip onlari eve tasimak, eve getirip yataklarina yatirmak, kusanlarin elbiselerini degismek ve en kotusu ben niye sarhos olamiyorum diye dusunmek.
yumruğu havaya kaldırıp sözlerini bilmediği halde komünist enternasyonel'i söylemek.**
Herhangi bir mekanda bir bayana çarpıp, özür dilediğiniz noktada o kişinin aynada yansıyan kendi görüntünüz olduğunu anlamak.
sarhosken yapildigi halde ne oldugu hatirlaniyorsa sorun olmayan, ama komik olan sacmaliklardir.

ornek:
4 kisi caddebostan cimlerin ustunde aksam 5 gibi icmeye baslar.
saatlerimiz 10 oldugunda muhtelif atiklar toparlanir cope atilir
ve burger king'in wc sine 2 kisi* isemeye gider.
is bu ya, kendini zeki sanan arkadas mukemmel bir oneride bulunur
ve ucretini kasaya odeyin der. o anda harika gelen bu fikiri diger
arkadas kameraya ceker, r00 ve bir dostu kasiyere yanasip
"abi iki cis parasi alirmisin" der ve 1 ytl uzatir.
kasiyer soka girer, dumur olur, biz gule oynaya yururuz. *

ayrica (bkz: #1871117)
kafada pembe huni şeklinde yılbaşı şapkalarıyla gece 4 te kızılcıklıda halay çekmek. * *