bugün

arabamı satmıstım beyaz bi torosum vardı o zaman, artık nasıl gözüm kaldıysa aksamına zil zurna sarhosken tam iki katını verip geri almışım arabayı.
sevdiği kıza açılmakdır.
Ablam arkadaşının kardeşine bağırmıştı o da ağlamıştı. ben de neden çocuğa bağırıyorsun diye ağlamıştım. Sadece ben değil herkes sarhoş tabi.
20 yıllık bir brendi'den üç shot alıp aralarda da su gibi bira içtikten sonra neredeyse hiç tanımadığın bir kadına ilan-ı aşk etmek bu saçmalıkların en büyüğüdür.
hatırlamıyorum.
Bol bol bahşiş vermek. Alan kişi için güzel bir anı olurken, veren taraf durumu birgün sonra eşekten düşmüş karpuz misali ayıkınca anlayacaktır.
olabilirliği mümkün bütün kızlara yazmak ve bütün paranı o gece harcamak.
Sözlüğe girip yorum yazmak.
(bkz: Şiir yazmak)
Sesimin güzel olduğu yanılgısına kapılıp kaan tangöze triplerine girmek ve çevremdekilere bekçiler siktir git evinde söyle diye uyarana kadar bedava konser vermem.
Halkın idare ettiği durumlardır. Tuhaf haller sineye çekilir her yerde. Dertlenmeyin, amaç saçmalamaktır. Tekelin ekonomik getisinden-katkısından vazgeçilemez. Battık zaten de,karmaşa buna.Bilmiyorsanız.daha da batarız bence.
Eski sevgiliyi aramak. O gün bugündür içeceğim an telefonumu kapatıyorum bir daha aynı boku yemem.
mal arkadaşlara güvenip arabaya binmek, ertesi gün kuşadasında uyanmak.
Kadıköyden suadiye ye kadar yürümek. Yarı yolda acıkıp bir dünya yemek.

Bin taksiye git işte ne işin var.
anlattıklarına göre bir arkadaşa sarmışım, "senin tipin böyle miymiş, bu nasıl tip aq tipini s.keyim" diyerek sabaha kadar gülmüşüm, o arkadaş da gülmüş paso gülmüşüz.

3 shot absinthe içmiştim yani çok bir şey de içmedim ama fena vurmuştu. içmeye başladığımızı hatırlıyorum. ertesi gün yatağımda üstüm başımla uyandım. resmen yatağa fırlatıp gitmişler beni aq.
sözlüğe entry girip bir ton eksi almak.
kızlara telefonla atılan duygusal paylaşım ve mesajlar.
Yurda sarhoş ve geç dönünce görevli odama gelip müdüre hanım seni bekliyor demişti. Ben de, söyleyin ona ben yemek yemicem tokum sabah gelirim kahvaltıya demiştim.

Bi keresinde bar çıkışında, babamı arayıp yaktığın bu kolun hesabını vereceksin alçak adaaaaammm diye bağırmıştım. Evet tüm Eskişehir şahittir.

He bir de bonus: barda çalışan çocuğa sıkı sıkı sarılmış bırakmıyordum. Sevgilisi var onun diyenlere de sikerim sevgilisini diye bağırmışım. Bunu ben de hatırlamıyorum valla.
havlayan köpeğin üstüne yürümek.

ne biliim lan anama sövüyomuş gibi geliyodu kafam iyiyken. ancak hayvan da, birşey tuhaf diyo heral, akıllı insan işi diiil diye. yoksa 5-6 defa yemişlerdi beni.

neyse bıraktım... bigün ben de sarhoş bi köpeğe denk gelirim diye.
Bim poşetine kusmam ben diyip rezillik çıkarmak. *
Sarhoş olmak benim için tam bir tabu. Fakat sebebi dini değil tamamen rezil olma korkusu. Elalemin değil, Ailemin diline düşmemek için şimdiye kadar sarhoş olmadım. Ne kadar içsem sarhoş olurum hatta olur muyum onu da bilmiyorum. Bir gün bu başlığın altında başka bir girdimi bulursanız biliniz ki iplerim kopmuştur ve %100 güvendeyimdir.
odamın kapısına kafa atmıştım.
daha sonra görüp nerede gördüğünü hatırlamayacağın insanlarla tanışmaktır. tanımadığım kaç kişiye selam verdiğimi hatırlamıyorum içtiğim zamanlarda.
güncel Önemli Başlıklar