bugün

eski sevgiliniz tarafından "ben de seni seviyorum hadi evine dön" şeklinde kandırılmanıza yol açacak eylemdir. siz de kanar tıpış tıpış evin yolunu tutarsınız.
içkinin ağızla içilmediğine işaret eden olaydır. Bir sonraki dozların miktarı ayarlanmalı yan etkileri için tekel bayine danışılmalıdır.
başım dönüyordu eve girdiğimde. Koridor karanlık kimseyi beklemez haldeydi, sağda solda ayakkabılar etrafa saçılmış öte beri... ayık olsaydım, düşünürdüm eskiden beri böyle dağınık mıyım yoksa sen gittikten sonra mı dağıldı herşey.
Odama doğru giderken eve girişlerimiz aklıma geldi. o zamanda dağınıktık... giysilerimiz savrulurdu etrafa eve girer girmez. ve her zaman sarhoştuk...

Şimdi tek giriyorum eve... ve gene sarhoşum...
ev değil kimseyi beni bile beklemiyor artık... ev perişan ev darmadağın... usulca yatağa ilerliyorum dağılmış eşyaların dağılmış hayatımın kıyısından. Elimde telefon. Sanki sesini duyunca iyi olacakmış, herşey düzelecekmiş gibi... akşam üzeri nefretle sildiğim telefonunu hatırlamaya çalışıyorum yastığa kafamı koyduğumda... Numaranı hatırlarsam, seni çok özlediğimden bahsedeceğim, herşeyin iyi olacağından bahsedeceğim. Ama numaranı bulamıyorum aklımda, çünkü sensiz aklım, evim gibi dağınık...

Kanımda alkol, kalbimde sen numaranı bile bilmiyorum...
ir çeşit temiz sıçmaktır.
tamamen karşıyım buna. tükürdüğünü yalamayacaksın aga. seni kaybetmişse bitmiştir. numarasını falan sil hemen takılma böyle işlere.
Ah o yeşile basmıycaktın ( yaşlı amca öğüdü).
hic yasamadigimdir. benim super egom cok baskin demekki.
Bir zamanlar bir kaç defa yaptığım hede...

Benim kafam güzelken ben arardım, onun kafası güzelken o arardı... Bazen böyle sarhoş numarası yaparak da arardı tabi o ayrı....

Ama baktık ki böyle daha çok üzüyoruz birbirimizi, hiç bir koşulda aramamaya karar verdik. Sanki biraz kötü mü yaptık bilemiyorum. içini kusarken insan ne kadar özlediğini falan da dile getiriyordu en azından....
Hiç yapmadım Allah' ta yaptırtmasın canım. Kendini düşürme o kadar. Arasam elbet açar ama aynı dilden konuşmadıktan sonra ne saçmalıcan kardeşim?
eski sevgilisi olmayanların dert etmeyeceği durumdur.
Hiç olmadı. Yani sevenim bile yok şu nalet dünyada. Anca ibnelik yapıyorlar bana sevgi şölenine boğulmadım hiç.
"o karı buraya gelecek" şeklinde dile getirilerek başlar, telefonla başka birinin aranması da muhtemeldir ama numara doğru arandığı zaman bazen atıp tutmayla bazen de göz yaşlarıyla son bulabilir.
Hic yapmadigim eylemdir. Cunku sarhos olmamaya calisiyorum. Olursamda komaya giriyorum. Oh ne guzel. O sarhoslukta degildir bilinclidir o. Sarhos ayagina hadi arayayim dersin ararsin. Isim olmaz eski sevgililerimle.