bugün

sonra hatırlamayacağın şeyler.
ve birde tuvalette düşünüyorsanız doğruluğundan şüphe edilmeyecek şeylerdir
dibini gördüm mü?
gördüysem ne vardı!
alkol kana çok kolay karışır haliyle ve içildikten 30 saniye sonra beyine ulaşır.insanın zihnindeki karmaşalar bir anda toparlanır ve - ler bi tarafa + lar bir tarafa ayrılır genelde -ler alkolünde desteğini alalarak iktidarı ele geçirir ve halka zulüm eder kişi saldırganlaşır çilekeş bi boyuta dönüşür.-ler desteğini aldığı alkol yanlısı politika izle kişi içtik içer sonunda halk isyan edip içindeki herşeyi dışarı atar !-ler artık gübre olmuştur ülke karanlığa bürünerek onarılmaya çekilir.
(bkz: bunu da neden anlattım bilmiyom)
"sağ omzuma cumaliyi alsam sol omzuma enderi alsam sonra terasın korkuluklarında yürüsüm acaba ne olur" bi kaç saniyeliğine aklımdan geçmişti.
ayıkken düşünülmemesi geren seylerdir.
ben sarhoş değilim diye düşünmek mesela.
Yaptığın hareketlerin sonunu getirememe eylemine karşılık az önce hangi eylemi yapmak istediğini düşünmek... (bkz: enteresan)
sarhoşken düşünülmez ancak söylenir.
-neden bu kadar saçma sapan konuşuyorum?
-her şeyin farkında olduğum halde neden kafam yerinde değil?
-neden hep birlikte hayvan gibi gülüyoruz?
-serimin hoş olması için bu sıvıya ihtiyacım var mıydı ki?
ayıkken düşünülmeyen seyler.
her şeyin farkındayım ama neden susturamıyorum kendimi?
acaba bi kaç şişe daha devirsem mi?
sarhoş kafayla düşünülen şeyler normalde düşünülenin sadece biraz daha abartılı olarak zihinde canlanmasıdır.
bugüne kadar rahat rahat anlatamadığınız herşeydir.

daha çok içsem kafam daha çok döner mi?
daha fazla içme hissi.
bizim ev ne taraftaydı lan.
biraz daha içsem kusar mıyım?
başka içmek için param var mı acaba?
ah lan keşke burada olsaydı şimdi..
hazır sarhoşken normalde cesaret edemediğim şeyleri mi yapsam?
gibi gibi gibi..
ve ruh haline göre değişen davranışları beraberinde getirir bu düşünceler. gereksiz kahkahalar ya da hep gizlenmiş olan gözyaşları.
şimdi burdan kalksam tuvalete gitme olasılığı %23.45
tuvalete gitmeden antreye kusma ihtimali %41.67
"kanka leğen veya poşet versene" derken kusma ihtimali %78.65
böööghhhhh. ögggghhhh...
kişiyi sarhoş olmaya meyleden şeylerin ta kendisi.
sarhoşken düşürülen şeyleri nasıl toparlayacağını düşündüğün şeylerdir.bazen bir eşya, bazen kendini düşürürsün. o raddeye gelmeyip düşünmesi daha bi hoş olur tabi. biz yine de rakıya devam full istikrar.. sarhoşken düşünmesi güzel azizim de, işte düşmesi yokmu bazen...
zaman hızlı akıyor.
bu kadar içtik, az sonra nasıl kalkıcak lan. rezil olduk hatuna.
bugün salı mıydı? çarşamba mı?
ulan yüksek sadakat'in yarı finalde elendiğini nihat doğan'a nasıl söylüyeceğiz adam vatanı bize emanet etmişti.