bugün

insani rezil hale sokan eylem dusman basina.
kasten oldu. bile isteye oldu.
En son Alsancak Kalamış meyhanesinde bir şişe şarap üzerine rakı içtim.guzel bir duygu.dertlerini unutuyorsun.
Ani bir neşe borazan gibi çıkabilir sesi.

Genellikle gözleri parlar anlaşılması açısından.

Ama o eşarplı kadınlada sevişirdim.

Sonra çamış gibi uyur zaten.
Bugüm 3 sefer oldum.
Oldum oldum ayıktım.

Evin yolunu yine bulduk, anahtarı taktık açtı.

görsel
böyle bi günde yapılandır. yok silah sıkmalar yok kutlamalar.... silah sesinden rahatsız oldum keşke kimse cahil olmasa.
övünülecek yahut güzellenecek tek yanı olmayan vasat durum. karı kız etkilemek için içki içip alkolik olan tonla tanıdığım oldu. sarhoşluk öven, güzelleyenleri bir devlet hastanesinin karaciğer servisine beklerim.
Ay en sevdiğim şey. Biraz müzik, biraz jager... daha ne ister soğuk kış geceleri insanlar.
hayatin guzelliklerini unutmak icin cok icmekten ibaret.
dün gece başıma gelen olaydır. kimse anlamadı tabi ama ben farkındaydım. ahanda erecto'ya sor...
görsel
Sarhoşluk değil de çakırkeyf olmak iyidir.
haftada 3-4 gün hadise.
kafa dengi dostlarla birlikte içilirken sarhoş olmak keyif verir, ancak haz edilmeyen kişilerin bulunduğu mecliste ağza damla içki dahi koymamak evladır.
an itibariyle yaşanandır.
yine söz okunusu harise.
insanın hakiki şahsiyetini içinde taşıdığı bütün pisliği rezilliği ayyuka çıkaran hal.

Bir insan içince sapıtıyorsa pisliğin tekidir Sümük silinmeye değmez.
Yapmaya cesaret edemediğim her seyi yaptığım için severim sarhoş olmayı. Nitekim güzel bi durum.
“iki şeyi gizleyemezsiniz; aşık olduğunuzu ve sarhoş olduğunuzu.”
Atatürkün ve birçok kişinin hücrelerini öldürmüyodu demekki.
Hiç Olmayacak şeyleri oldurabiliyor.

Böyle Tövbest acayip Bi şey.

Diggad etmek lazım.
artık çevremdekiler tarafından üzerime alkolik etiketi yapıştırıldığından kendimle büyük savaşlar verip pazar gününden beri olmadığım durumdur. dolaptaki biralar sürekli aklımda.
Şu an geldiğimiz durum tam olarak budur.
Gizlediğin kendini görmek.
o an kafası güzel de ilerleyen saatlerde pek hoş şeyler olmuyo.