bugün

içiyorsan güzelsindir ilkesini benimsemiş erkeklerin düşüncesidir.
kendini bırakmasından dolayı öyle gelen hadise. kasmıyordur. masumdur.
(bkz: sikerim demiyor da)

edit: doğruluk payı bulunan önermedir.
(bkz: kusmuk fetişizmi)
(bkz: bey koş kızlar hakkında iyi bir entry yazmışlar)*
o kadar tatlı oluyorum ki tane tane kusuyorum. *
(bkz: nutella yemiş sarhoş kız)
aşk sarhoşudur o. *
kusmaması halinde gerçekten öyledir.
sarhoşluk karşılıklı ise evet, yoksa tatlı değil işkence olur sarhoş kız.
ben de olduğum zaman aldığım yorumlar böyle olduğuna göre var bişey.
bana denk geldi böyle. bir partideydik, 3,4 kişi hariç geriye kalan 20 kişiyi tanımıyorum. kızın teki geldi, gerçekten tatlıydı. sırnaştı etti. ama sonrası bir karanlık bende, gözlerimi açtım(gözlerimi açış sahnesi de tuvaletten çıkış anı) birisiyle ekşına* girmiş. eleman da arkadaş, üzülmedim.
(bkz: seni sikerim ya çok tatlısın) *
(bkz: kafan çok güzel güle güle kullan)
(bkz: my sassy girl)**
(bkz: bir daha düşün)
içkini gereksiz kasıntıyı almasından kaynaklı bir durum olmasından olabilir. sarhoş insan yalana,poza gerek duymaz sahicidir. bizdendir.

(bkz: öpüjem)
tadına bakmadıkça bilemezsin.
kızların sarhoşken tatlı olması olsa gerek. sürekli sarhoşsa tatlı değil alkoliktir aman dikkat.
hadi hadi yeme bizi şimdi tatlı falan.
sarhoş kızların kastırmadan vermesi tabi tatlıdır.
kızlar ıcın cok tatlıdır, ama erkekler ıcın degıl.... bu yuzden kızlara ongorumuz bunlara kanmayınızdır. zararlı cıkarsınız..
anıra anıra ağlayanını, bir kıza yakışmayacak boyutta küfürler edenini henüz görmemiş olan kişinin gözlemleri sonucunda kurduğu özet cümlesidir. fakat farklı çeşitlerini görenlerin cümleleriyle sentezlendiğinde sarhoğun kızlarda tatlılık etkisi yaptığı durumların oldukça az yaşandığı görülecektir.
çakırkeyif halleri ve kelimeleri doğru söylemek için kasmaları sadece sempatik olmaktadır. o çizginin ötesi kabusa dönüşür genellikle. sınırı da genelde 2-3 kadeh şaraptır.
kesinlikle katıldığım önerme. hele ki esas kızımızın burnu kızarır, biraz da yürürken sendelerse yoktur ondan tatlısı bu dünya.**