bugün

asiri alkol alindiginda yapilmasa daha hayirli olacak eylemlerdir.
misal -eski sevgiliye mesaj cekmek
alkol almaya devam etmek
(bkz: çiş)

hayır işerken denize düşmüşlüğüm vardır. * * *
sarhoşken ayılmaya çalışmak ve uyumak dışındaki bütün eylemler büyük risk içerir
-oturma odası işemek
-ben sarhoş deyilim demek
-kusmak...
telefondan bir de dibinde bile kalmış olsa alkolden uzak durulması gerekir.
ilan-ı aşk etmek.
kalavvcyede yazı yazmaaya çalışmaefka bunların başınbda gelir kli tecvrübenyle sabitrttg.it
(#924192) a ek olarak
evlenme teklif etmek
salya sümük ağlamak...
ayıkken yapılması gereken her şey.
namaz kilmak..
yanında erkek arkadaşı ya da buna benzer birileri olan kıza laf atmak..
çok fazla sigara içmemek gerekir zira baş dönmesi sigarayla birlikte hızlanmaktadır.
eski sevgiliye mesaj atmak.
aynaya bakılmak.çünkü kişi kendini tanıyamayabilir
hacca gitmek.
zekat vermek.
oruc tutmak.
kimsenin olmadığı bir yerde özgürlüğünü ilan etmek ve hayatın düzen ile disiplininden uzak hayatı anlamaya çalışmak.Tabii ertesi gün aradaki farkı görmeye çalışmakta eklenebilirse daha anlamlı olabilir.
kışın deniz kenarında içmemek ve sarhoş olup denize girmemek gerekir.
hiç birşey yapmamak gereklidir sarhoşken pişmanlığı çok uzun sürüyor nitekim..
eski sevgiliye dair herhangi bir şey yapmak:

mesaj çekmek
telefon etmek
kapısına dayanmak...
evde içiliyorsa pencereden, balkondan uzak durmak. yok durmazsanız ve kafa bi dünyaysa düşüyosunuz kimse de sizi tutamıyor * ** *
çırılçıplak soyunup denize atlamak. * * *
(bkz: sinava girmek)
1. fazla yemek yememek, zira her an bu yenilenlerin çıkarılması söz konusudur.
2. msn de fazla takılmamak, zira sabah kimle ne konuştuğunu hatırlamamak, şayet kaydedilmişse de tühh keşke bunu demeseydim pişmanlığı yaşamak söz konusudur.
3. zaten sarhoş oldum mantığıyla içkileri karıştırarak içmek, zira bu çok çok daha kötü çarpar.
4. sabaha daha kolay açılırım diye bol bol su içmek, zira bu da midenin bulanma ihtimalini kat be kat arttırır.
5. sarhoş değilmiş gibi davranmaya çalışmak, zira bu karşınızdakilerin size normal gözüyle bakmasını sağlayabilir fakat siz pişman olacağınız sözleri sarfetmişsinizdir bile.
6. sarhoş olunacağı bile bile cüzdanı dolu tutmak, zira sabaha o kadar para da nereye gitmiş die çok hayıflanırsınız.
7. açılmak için işkembe içmek, zira işkembedeki ağır yağ ve üzerindeki bol sirke mideyi ekşitir, kusar kusar açılırsınız.
8. milletin gazına gelip içki yarışı yapmak, zira bu yarış bir hastanenin acilinde son bulabilir.
9. araba kullanmak (en önemlisi en sonra kalmış).
10. en iyisi ise fazla sarhoş olmamak, az sarhoşluk kıvamdır, çakırkeyifliktir, zevk verir...
(bkz: seks)

- ulan bu nereye sokuluyordu ya!! neyse; ben uyuyayım..
güncel Önemli Başlıklar