1. ?.
  bilumum öğrenci evlerinde bulunan, abazan bünyelerdir. bir arkadaşı sayesinde çağrıldığı evde, gözüne kestirdiği 2-3 kızı, markaja alır. göz hapsine aldığı bu kızlara bakarak içtiği 3-4 birada pilot olan bu gönül dostu güzel insan, akabinde öküz edebiyatı yapıp, kızlara yazmaya başlar. kafası iyi olduğu için, kurduğu cümleler devriktir. anlatacağı şeyi de tam olarak anlatmaz. fakat nihai sonuç olarak, " hıjk. yarığnn beraaberğ yemeğe çıkalığım mı ? hıjk. " türevinde sorular sorar. cevabı %90 ihtimalle reddir. ertesi gün ise, " sarhoştum hatırlamıyorum. " bahanesinin ardına sığınır.

  edit : iyi de arkadaş niye eksiliyorsunuz ki ? deşifre olduysanız, derdinizi marco paşa'ya anlatın.
  3 -2 ... dark jedi in da house
 2. ?.
  (bkz: insan suretinde hayvan)
  1 ... icbukey osurma uzmani
 3. 1.
  bunu yapan bunu da yaptı; (bkz: bahar şenliklerinde, tanışalı 1 saat bile olmadığı kızın kulağından öpmek)
  yavşak insandır, puşt insandır, arkadaş diye koynuna alınmaması gereken insandır. *
  1 ... parafraks
 4. 2.
  kerhanede doğmuştur.
  1 -2 ... kukurttetraoksit
 5. 3.
  gece barlarda çokça rastlanabilecek kişilerdir. 2 bira içip "hayatım kaydı" moduna girerek kızlara yavşar, kızdan olumsuz tepkiler alırsa bir diğerine geçer. tepkiler olumlu olursa geceyi kızın evinde geçirir ve sabahı ünlü kutsal söz olan "sarhoştum hatırlamıyorum" sözüyle geçiştirmeye çalışır.
  ... carli
 6. 4.
  bir de zaten vermeye yer arayan ancak alkollüydüm normalde elim erkek eline değmez ayağına yatan kızlar vardır ki o tamamen konu dışı.
  -1 ... eurasia