bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    fazla alkol alımı sonrası sarhoş olan kişinin genelde kendinde olmadan ve sonradan hatırlamadığı yada hatırlamak istemeyeceği eylem yada sözlerden oluşur. bazı durumlarda geri dönüşü olmayan durumlar olsa da çoğunlukla, ertesi gün "hadi ya ben bunu nasıl yaptım" ile geçiştirilir, bazen de arkadaşlar arasında malzeme konusu yapılır... örneğin; yıllar önce sıraselviler'de bir barın tuvaletindeki lavabosuna kusmak, ardından barmen arkadaşını çağırmak ve yardım istemek ancak suların kesik olması sonucu üstü başı temizleyememek, bununla da kalmayıp el ile lavaboyu kusmuktan temizlemek, lavabo üzerinde duran bir salatalık tanesini ziyan olmasın diye tekrar yemek... * *
    ... beelzebub
  2. 2.
    eli agıza götürüp kusmak ve 5 dk soguk duş ve uyku.
    2 ... flow
  3. 3.
    eski sevgilileri aramaya yada mesaj atmaya kalkmak... sırf alkolün verdiği melankoliklik yüzünden he... özlesem zaten ayık kafayla atarım mesaj... arkadaşlar saolsun olum saçmalama lan felan diyorda atmıyorum. sabah kalktığımda oh ulan iyki yazmamışım kimseye bir şey diye şükrediyorum...
    ... search for the lost entry
  4. 4.
    kankaya sarkmak.
    -1 ... umutyolcusu
  5. 5.
    gardrobun içine işemek.

nasıl mı anladım? o koku yok mu o koku...
    (bkz: abi bu neyin kafası)
    1 ... uyumak icin mi geldik
  6. 6.
    anlatmak istemediğim şeylerdir.

edit: ama şunu söylebilirim ki; birkucuksusamcik olmasaydı pıçaklanıp bir köşeye atılabilirdim. tişikirlir sipirmin.
    1 ... baldizim perdeyi takmayinca ben baldizima
  7. 7.
    Tekno dansı oynamaktır efenim.
    acayip iyi gidiyor kafa kıyakken tabi tekno dansınıda bilmiyorsanız siktirin gidin amk.
    ... cal kemanci
  8. 8.
    hastane basıp, orada çalışan özel güvenlikçiye iki kurşun sıkılabilir.
    sonra da hatırlamıyorum denilip konudan uzaklaşılabilir.
    kamera kayıtları kimin umurunda ki?
    1 ... zalahani
  9. 9.
    dönen dünyayı elle durdurarak hızını kesmek.
    ... wat the fak
  10. 10.
    (bkz: kusmak)
    ... kasva
kapat