1. 1152.
    tuvalette cenin pozisyonda uyumak.
    1 ... yikanmak istemeyen cocuk
  2. 1153.
    bilgisayarda youtube'da şarkı aratırken ş yazılacağı vakit s harfine basılı tutmak (telefondan alışkanlık).
    2 ... ruyaqibi
  3. 1154.
    elimdeki telefonu taş zannedip denize atmak.

gitti 6s 64gb rose gold telefonum gitti. o kafayla ayıkamadım da, arkadaşlar sağolsunlar uyardılar. bulamadık da aq.
    neyse bak yine efkarlandım.
    3 -1 ... bilinmeyen denklemler
  4. 1155.
    Neden hala saçmalamaya başlamadım diye düşünmek. Absürd bi şeyler yapmak istemek, götü başı dağıtmak deyiminin içini doldurmak için yapılabilecekler listesini düşünmek, düşünmek... kontrolü kaybetmeyi başarırım umarım.
    -1 ... i am who i am
  5. 1156.
    giriş katta oturuyoruz. herkes dışarı çıkmış, bi arkadaşım kız yurdunun önündeki ağaca kusuyormuş filan. ben de bi ara bi ayıldım, hasiktirr nere gitti lan bunlar derken pantolonu dizime kadar çekip dal daşak dışarı çıktım gecenin üçünde. aman yarabbi az bi yürüdüm baktım çok komik bir haldeyim geldim kapının önüne yattım

sonra da tuvalete gidip cenin pozisyonda yatmaya devam

çok çirkin sarhoş olurum.
    ... yikanmak istemeyen cocuk
  6. 1157.
    Telefonu yanımda bulundurmak.
    ... merhaba bisey sorabilir miyim
  7. 1158.
    Sarhoş olduğumu inkar etmem evet sarhoşum ve saçmalamalıyım amına koyayım.
    ... killimee
  8. 1159.
    Ne yaptığımdan, nasıl yaptığımdan emin değilim fakat kendime geldiğimde 4 kız arkadaşımın ikili ilişki konuşmalarına tanıklık ettim. Sonra özür diledim ama karizma yerlerde.
    ... degeneration
  9. 1160.
    uyuşan sol kolumu hissetmeyince düşürdüm sandım dakikalarca kolumu aradım evin içinde.
    5 ... kafam bir milyon
  10. 1161.
    ssarhoşluğun başlı başına saçma olmasından ayrı değerlendirilecek saçmalıklar.
    ... pcor