1. 27.
    bir keresinde bankın önünde uyuyordum kartonda sonra bir evsiz gelip demişti ki abi burası benim yerim ahahahahaha. ulan ne serseriydim ben ya ahahahah.
    3 -5 ... dogamorfingstar
  2. 28.
    Yol kenarında dürüm yiyen birine bulaşmıştım neden bu saatte dürüm yiyorsun diye.
    -1 ... efkar benim oteki adim
  3. 29.
    Hangi birini sayayım.
    ... karton toplayan cocuk
  4. 30.
    klozette kusa kusa sabahlamak. geçen sene kocaelili bir oda arkadaşımın yaptığıdır. evde 4 kişi olduğumuz için bu muhabbeti bizden başka gören olmamıştır. bu arada oda arkadaşım klozet başındayken biz 3 arkadaş da onu izleyip çekirdek yemiştik.
    -1 ... sivasli bey
  5. 31.
    Alfabetik sırayla milleti FaceTime arayıp sataşmak.Özür dilerim tüm A ve B harfi sakinleri...
    3 ... rahmetliophelia
  6. 32.
    Üst kattaki merdivenlerden ikişerli üçerli inerken kıçının üstüne düşmek ve hafif belin zedelenmesi. Sonra yabancı kimse görmedi zaten bir şey yok deyip( bir de ertesi gün sor) bir sonraki bar a geçip partilemeye devam etmek.
    1 ... imroz
  7. 33.
    MEkan da icip disari ciktiktan sonra arabayi park ettigim yeri unutmus sokak sokak araba aramis bulamamis eve taksiyle dönmüştüm.

Belkide arabayı bulsam o gece o zil zurna kafayla bir yere girip kaza yapacaktım arabayi bulamamam belkide ilahi bir uyarıydı.
    ... h a y t a
  8. 34.
    Otobüse binip adamın omzunu çürütmüştüm primemall a geline söylesene diye yol boyu adamı dürttüm.
    Edit:ilk ve tek sarhoş oluşumdu.
    1 ... denizdebogulanbalik
  9. 35.
    G.ötünüzle içmeyin şunu ak.
    1 -3 ... bozarmi sandin acilar
  10. 36.
    Ergenliğimde bir kere sarhoş oldum. Hala onun makarasını yapıp dalga geçer evdekiler.

Votka pişmanlıktır..
    ... freudgillerden sigmund