1. ?.
  ertesi gün kırık bir vaziyette sahibine geri verilir.

  henüz tanışıp yakınlaştığın kızı ağdalı süslü sözlerle kandırarak kalbini çalmak, yaşadığım en büyük pişmanlıklar hep bu yüzden oldu. ertesi gün tamamen kendiyle çelişen birine dönüp bu halimi karşındaki kişiyi kırmadan izah etmeye çalışırken saçmalıyorum, sıçıp sıvıyorum, kendimden tiksiniyorum.
  bu durumda en büyük terapi arkamı dönüp uzaklaşırken sokağın başından birinin çıkıp ağzımı burnumu dağıtması, sövüp süpürmesi olur herhalde. hakkaten o an bunu istiyorum.

  sikinin derdine içindeki piçin iplerini salıp kontrolü tamamen ona bırakıyorsun, vicdanına çoktan sırtını dönmüşsün zaten, sanki hiç yokmuş gibi. seni tokatlamak için ayılmanı bekliyor. yapma lan işte yapma amını zikim sarhoşsun yat zıbar, sız ne sikimi yaparsan yap ama ertesi gün karşındaki o ıslak titreyen gözleri görme. ucunda bir insanı kırıp üzmek varsa sikeyim senin buradan alacağın dersi.

  gördüğün zaman başın eğilecek yine tiksineceksin kendinden, kendi ellerinle üstüne asla arınamayacağın bir pisliği bulaştırdığın için. senin pisliğin.
  3 ... alexander kulak
 2. 1.
  kızın bu halinizden hoşnuk olup size aşık olması içten bile değildir. sizin umrunuzda değildir pek. yarım yamalak hatırlanır. gelse de olur gitsede, nasıl olsa tekrar sarhoş olacaksınızdır.
  ... kukumela
 3. 2.
  hayatıma giren ve en geç bir hafta içinde çıkmış olan bir çok kızın sebebi olan eylem. kişinin kendinden tiksinmesini sağlayan en temel davranışlardan biridir ve kişi bu iğrenç davranışı mutlaka kontrol altında tutmak zorundadır. sizden gerçekten hoşlanan iyi niyetli bir kızı sadece sarhoş olduğunuz için istemek ve kandırmak lügatta yazmamalı. ancak böyle şeylerin önemi ne yazık ki hata yapmadan öğrenilemiyor. şahsımın da zamanında sıklıkla yaptığı bu hain ve şerefsizce davranış ne yazık ki istem dışı gelişen savunma mekanizmasından başka bir şey değil. her ne kadar fictional bir karakter olsa da bizler de zamanında barney stinson gibi kötü ve canımızın acıdığı bir ilişki sebebiyle bu iğrenç mekanizmayı kırılan güvenimizin tamiri için benimsemiş bulunuyoruz. belki kendimizden nefret ediyoruz, belki tiksiniyoruz ama başka türlü bir kıza yaklaşamıyoruz. ilişkiden kaçıyoruz. evet biz o kadar korkağız. şimdilik.
  ... raymond reddington
 4. 3.
  beyin hücrelerinin tam anlamıyla görevini yapmaya başladığında hırsızın müebbete çarptırıldığı andır.
  ... sorella