bugün

öğrenci evinde veya arkadaş ortamında felekten bir gece çalıp, kör kütük sarhoş olana kadar içip daha sonrasında arkadaşlarınızdan duyduğunuzda ben bunu yapacak kadar hayvan olamam dediğiniz hayvanlıklar.

komşunun kapısına dayanıp kız istemek *
- yatak diye vitrinin icine girmeye calismak.
- koltuk niyetine cöp kutusunu kullanmak.
her iki durumda basima gelmemis olsa da, yanimda yapilmis olan hareketlerdir.
a$ık olunan ki$iye abuk sabuk duygusal mesajlar atıp saçmalamak... ertesi gün özür dilenir tabii.
(bkz: aynaya bakip kis kis gulen sarhos)
normal karşılanan şaçmalıklardır. *
sarhoşluğa adım adım yaklaşırken gözlemlenmeye başlanılabilinen çeşitli potlar. örneğin çok yakın arkadaşınızın bir sırrını onun önünde diğer insanlara dolaylı yoldan söylemek -üstelik bu sırrı mecbur bırakıp ona anlattırmak- ve en yakın arkadaşınızı kırmak,mahçup etmek,rezil etmek. **
apartman bahçelerinin demir parmakları üzerine oturmaya kalkmak.
ben ipneyim diye bağırmak.
arkadaşının halı ve koltukları üzerine kusmak.
(bkz: boynunu 360 derece çevirmeye çalışmak)
(bkz: kollarını hiç açmadan içinden geçmeye çalışmak)
(bkz: hüç durmadan kaç dakika yürüyebilirim oynamak)
(bkz: öpüşmeli şişe çevirmece oynamak istemek)*
(bkz: sidik yarışı)

ciddi ciddi. eğer bira içmişseniz kim daha uzağa işiyecek diye yapılır. rekorum 9,15. hakem olucak adamdım da harcanıyorum.
bende moda sahilinin kralıysan, bu kayalarda burda durdugu sürece, bu telefonda denizde yüzdükçe (içinden hattını çıkararak telefonu denize atar) bize burda kimse dayılalalanamaz lennn!
(#1135038)
cep telefonuyla onu bunu arayıp saçma sapan konuşmak ve mal durumuna düşmek.
ayakta bile duramıyorken, apartman boşluğuna bakan iki pencere arası geçiş yapmaya çalışmak üstüne üstlük bunu odada kilitli kalmışken son çare olarak düşünmek. en önemlisi de o sodalı limonlu tuzlu karışımı şifa niyetine içmek üstüne bi güzel kusmak.
(bkz: kaldırımda yatmak) *
laptopun üzerine vodka dökmek ve akabinde sinirlenerek laptopu yere çarpmak.*
baba eve almayınca köpeği tekmeleyip kulübede sızmak.
sene 3 sene once finallerin bitisini islatmak icin taximde bir barda zil zurna sarhos olduktan sonra hava alani* aranmaktadir. gece saat 4 falan, mesane o kadar doludurki amac; caminin* oraya kadar gidip icerdeki tuvaletlere senkronize bir bicimde isemektir. 5 kisi birbirimize tutunarak camiyi iyi kotu bulduk. ama camideki tuvaleti bulamadik o kafayla bizde yapicak bisey yok, caminin duvarina cuydurmustuk. sonra caminin merdivenlerinde birbirimize yaslanarak uyumustuk.
(bkz: sigarayi tersten yakmak)*
gülerken anlamdan osurmak....
barda künefe getirin lan bana diye bagırmak. *
ben iyiyim deyip daha fazla alkol almak arzusu,sana sahip çıkan kişiye onu çok sevdiğini defalarca söyleyip yine defalarca durumundan dolayı özür dilemek bir yere kadar yapmak istediğin anlamsız şeyleri engelleyen kişi sonunda bıkınca anlamsız telefon görüşmeleri gibi daha bir çokları..
abi bira koyyım mı diye soran arkadasa bardagın en üstünü göstererek az doldur şuraya kadar demek.
rakı kadehini kafanın üstüne koyup düz çizgide yürümeye çabalamak.
sarhoşken sarhoş arkadaşa kahve yapamaya kalkıp ocağı açmayı unutup kahveyi pişirmeden arkadaşa içirmek ve tekrar tekrar kusmasını sağlamak.
metallica dinleyip kafa sallayıp klasik gitarı mikrofon niyetine kullanmak.