1. 1.
    dünya'da sadece ortadoğu halklarını inandırabileceğiniz ibretlik bi olay.
    11 -6 ... diskapininmandali
  2. 2.
    gerçekten güldürürken düşündüren olay.
    8 -1 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
  3. 3.
    Öyle koşullarda hizmetkar olmayacak yeryüzünde 1 tane insan evladı yoktur zaten.
    5 ... kobra nejdet
  4. 4.
    orası başbakanlık binası olarak başlandı. tatyip o zaman başbakandı.

tayyip cb olunca cumhurbaşkanlığı binası oldu.

Tayyip emekli olunca emekli cb köşkü olacak.
    8 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
  5. 5.
    Dünya üzerinde bütün milletlerin siyasi us olarak kullandıkları saray ülkenin siyasi makam gerekliliğidir. Altın rezervuar olayına girmeseler daha iyi olurdu tabi yine de saray karşılama mekanı olarak tüm ülkenin bir değeri olarak kalan bir yapı. Erdoğan'dan sonrakilerin de kullanabilecegi bir alan. Hizmet konusunda da ülkeye liberal yönetim mantığı ile Özal'dan sonra en çok gelisme getiren yönetim oldukları için bu konuda eleştirecegim bir şey göremiyorum. Haklı olarak yaptıklarını söylemesi de siyasetin gerekliliği. Erdoğan yönetiminde bu konuda benim gördüğüm eksiklik yok. En son gündeme gelen acildeki refakatçiler için söz konusu olan ücretsiz konaklama ile çevredeki otellerle anlaşılması durumu için teşekkür ediyor ben.
    -6 ... irradiance
  6. 6.
    Sarayın maliyet de 6 milyar lira. Evet bayaaaa bi hizmetkar!
    2 ... taciturnn
  7. 7.
    Yalannnnnnnnnnnnnn söylüyorsunuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz hdsljdjd. Bknz: Saraylarda süremem dağlarda sürdüğümü bin Cihana değişmem şu öksüz türklüğümü.
    2 ... alexabiniz
  8. 8.
    sadece beyinsiz çomarlara yutturabileceğiniz fantastik bi demeç.
    2 ... diskapininmandali
  9. 9.
    saray cumhurun sarayı makamlar geçici millet kalıcıdır. /erdoğan, 12-02-2018 muhtarlar toplantısı.
    -1 ... ibni maymun