1. 1.
    iYi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in ankara mitinginde, "Sarayın günlük harcaması 2 trilyon lira. insanların kafasına kafasına çay atıyor. Bu, reva mıdır? Bu, kul hakkıdır." diyerek yaptığı açıklama.

https://tr.sputniknews.co...s-erdogan-saray-secimler/
    17 -4 ... dore guido orefice
  2. 2.
    Ha ha ha

Böyle bir yalana normal bir insanın inanması mümkün değil zaytung beyanı gibi

Günlük 2 trilyon harcama mı olur?

Özellikle insanların kafasına çay atıyor kısmını bir parti genel başkanının ağzından duymak hem çaresizlik göstergesi hem de aşırı komikti.iyi güldüm

Dediğim durum
    6 -36 ... isminiunutanadam
  3. 3.
    Klasik çomçomlar asla inanmaz. Saraya 50 lira elektrik faturası geliyormuş çom çom.

Halkın adamı onlar oy vermeye devam.
    14 -5 ... keyf kahyasi
  4. 4.
    (bkz: müstehak)
    6 -1 ... noxeca
  5. 5.
    çok para. bu israf değil haramdır. harcamayı kendi cebinden yaparsan israf olur, milletin cebinden yaparsan haram olur.
    4 -2 ... abd abd
  6. 6.
    2 milyon tl demek istemiştir.
    3 ... malice
  7. 7.
    2 trilyon ne demek sizin haberiniz var mı dediğim durum.

Muhalif zihniyeti ve destekçilerini mantarın ayarını kaçırmamaya ve mantığa davet ediyorum.

Edit: evet bilerek kantarın değil mantarın yazdım içip içip konuşmaktan farkı yok bu beyanın ve bu bunu doğru olarak algıyıp entry girenlerin
    -3 ... isminiunutanadam
  8. 8.
    Dört bir yerden konuk ağırlandığı Her günlük saray ziyafetlerinde 192837456 çeşit lüks yemek çöplere dökülürken, saray bahçesinde nadide bitkiler yetiştirmek üzere yurt dışından ziraat mühendisi getirilirken iki çocuğunun üşümesine dayanamadığı için çocuğunun eline kurutma makinesi tutuşturup iple kendini asan emine akçayı düşünmeden edemiyorum.
    10 -1 ... nardaninciler
  9. 9.
    yıllık 3 milyar lira bütçesi var o "saray" ın.

yani günlük yaklaşık 10 milyon lira. meral hanım az söylemiş.

"6 katrilyon" diye sallayan güruh anlasın diye o da 6 sıfır atmamış. *
    3 ... uzakyolun yolcusu
  10. 10.
    yeni para değerlerini ayırt edemeyen kadın ülke mi yönetecek?

(bkz: 2 milyon) kendi bakanlığı döneminde bol sıfırlı rakamlara enflasyonlara alışık tabi o da haklı.
    2 -10 ... masklavi