bugün

bir kere cereyandan tasarruf olmaz.
peygamberimiz de mumun en güzelini, en iyi ışık verenini kullanıyordu.

yavvvv merkel gelince düşük lümenli, sarı ampullerle mi karşılayalım yani?

Gün ışığı led mi yakalım, ülkemiz böyle mi temsil edilsin?
(bkz: Passat mı çekeyim yanlarına)
Konuyu Savunanlar ödesin bu faturaları.
itibarımızı arttıran bir olay, gurur duyduk.

Her şehre 1 saray yapılmalı...
Yalan haber yayanın ta AMK.
Ben de birini gevşetiyom çok yakmasın diye.
görsel
Tabi sarayın elektriğini karşılamak içinde ülkenin her yerine jes ve hes ler kuruluyor.

Anlaşıldı sebebi. Yazık.
Nasılsa beleş,ceplerinden çıkmıyor dimi,halk bunuda karşılar asgari ücretiyle emekli bin beşyüz lirasıyla.
cumhuriyet gazetesini rehber edinenlerin düştüğü yanılgıdır. ulan 850 bin tl elektrik faturası gelirme amk buna inananın aklından zoru vardır. valla yazık..
ben kururrr duydum. ne yani fakırlar gibi 250 liramı gelseydi koskoca ümmetin liderine.

silke silke ödenecek reyisin faturaları.
Hazreti Ömer radıyallahu anh misafiri geldiğinde devlet işleri için kullandığı mumu söndürüp, kendi mumunu y..

Anlatırken bir gülme geldi ki sorma gitsin..
işte biz bu yüzden CHP diyoruz. HDP'yle Halktan gizli saklı ülkeyi 25 idari yönetime bölecek, Atatürk ismini, Türk ismini anayasadan silecek anayasa hazırladığı için istemiyoruz. PKK motifli çocuk parkı yapıldığı için istanbul'a istemiyoruz. Fetö gazetesinde yazan Yüksel Taşkın CHP Genel başkan yardımcısı olduğu için istemiyoruz. Koyunlar ayol ne anlayacaklar. Bunların atalarında şehitlerde vardır şimdi. Bizim gibi hep Türkiye'yi arkadan vuran insanlardan değildir onlar.
Beyaz sarayda tavaf yapılır dese 100 yillik ödeme yapilir. Boylece bu sorun ortadan kalkar. Beyaz saraya ellerini sürüp taştan hayır,şifa dilerler.
doğru olsa bile herhangi bir itirazın ya da "nasılsa halkın cebinden çıkıyor" gibi cümleler kurmanın mantıksız olduğu olay..

nedeni ise, zaten cumhurbaşkanı olduğu için parası bol.
günlük 2.300 tl alıyor, parası da var reisin...

parası var, yapıyor. burada bir anormallik yok.

tabii, eğer faturası devlet hazinesinden gidiyorsa itiraz etmek doğaldır.
güncel Önemli Başlıklar