bugün

Ağzından çıkacak duruma gelindiyse demek ki.
(bkz: bana feyzo de lütfen)

görsel

Şaka maka harbiden uğraşıyor adam. Tebrik ettim.
(bkz: Vermez)
(bkz: allah kimseyi yoklukla sınamasın)
sozlugun irzina gecmek bu olsa gerek.

adamin yurumedigi kalmadi...
e bir çay içersiniz artık dediğim çalışma. vallahi bravo. insanın tutkularının peşinden gidebilmesi güzel bir şey, keşke benim de sahip olabildiğim bir şey olsaydı da ben de hoşlandığım kızlara açılabilseydim. *
Kızlar çekilin, durun, adam ciddi ciddi resmimi çizmiş. Etkilendim mi lan yoksa?

Etkilenmemişim. *
yazıcıdan çıktı alındıktan sonra çıktı, cama dayanarak çizilmiştir.
Ne kadar da Hem edebi kabiliyetinin hem de sanatsal kabiliyetinin yetmezmiş gibi hem gençliğinin, hem kudretinin hemi de yahuşuklululuğunun zirvesinde bir delikanlı, sözlük erkekleri şokta,

Seviyorum ama kimi en tatlı birisini yazmaktan, Kalbe giren oka s yazmaktan aciz insanlar gelip şimdi rererö yapıcak.

Sarahcığımın portresidir, çok da güzel olmuştur.
Hakikaten o burun ne ama... Avatar mıyım lan ben? *
Demek aşk acısı he zordur kolay atlatılmaz kurtulmak için duygularınızı yitirmeniz gerekir

O kadar da üstüne gitmeyin adamın yazıktır.
adam uğraşmış etmiş. en azından bi çay içilmeli.
Sarah o burnunu önce ben keşfettim adam da haklı olarak estetik ameliyat yapmış ahkhgfs.

Yalnız erkek halimle ben bile bu Jestten etkilendim yani bence bir çay için.
feyzo sen çizme. sadece yaz. kızı napmış s s.

mesela şimdi yazacağın başlık yakbisgaranın sigarasına dair. yalnız sigarayı da bıraktım. onu da belirt. adama ısmarlıyoruz artık.
Kolyedeki Detayı yakaladınız mı ya?

Feyzo bey niyetinizde ciddiyseniz bir çay içelim diyorum.
Aşkla resim çizen yazar beyanı.

yalnız kurduğun cümlenin anasını belleyeyim.Resim güzel yalnız sarah'ında hoşuna gitmiş
Gözümün önünde birbirlerini seviyorlar.

görsel
Kusura bakma ama 0fu0 daha kabiliyetli yalnız feyzocum. Hem de pasta yapabiliyor sen yapamıyorsun.

O da beni çizdi(hayır kıskanmadım) ve mesela tüm capslari kaptı.

Sarah kerrigan a ait çizimdir.
yani güzel olmuş. bence bir çay için arkadaşlar.
Feyzo bebeğim, bu portrenin adı "suprise motherfucker" olsun mu? Öyle bakmışım çünkü. *
Ne çok seviyosunuz böyle şeyleri.

Hadi bana da yaz bana da!

Hey allah ım.
Kanka eyeliner detayını yakaladın mı adam o kadar kabiliyetle düz kağıda kara kalemle çizemediğini sen üç boyutlu olarak göz kapağına çiziyorsun, sarah daha iyidir çizimde.

Bir fiill. Umarım yenge görmemiştir.
(bkz: türkçe nın Amına koymak) bu nasıl başlık amk.
Kızı nasıl yalayacagınızı şaşırmışsınız siz.

Sikimi çizsem daha güzel olur yani.

idolüm: (bkz: italyan kızları)
mısralarında (bkz: biyikli genc forvet) dostumuzun özgünlüğüyle oluşturduğu kimi kalıp, jargon, üslup, söz öbeklerinin kullanıldığı başlıklardan biri.
"erkekliğimden damlayan.." diye devam eden mısra için yukarıda entry girmiş arkadaşa yanıt olsun aynı zamanda.
özgün olmak aynı zamanda özgür de olmak demektir.